حقوق بشر

این آرزوی دیرینه کی تحقق می یابد؟!

ای ﻣﺮﻍ ﮔﺮﻓﺘﺎﺭ ﺑﻤﺎﻧﯽ ﻭ ﺑﺒﯿﻨﯽ
ﺁﻥ ﺭﻭﺯ ﻫﻤﺎﯾﻮﻥ ﮐﻪ ﺑﻪ ﻋﺎﻟﻢ ﻗﻔﺴﯽ ﻧﯿﺴﺖ
ﻫﻮﺷﻨﮓ ﺍﺑﺘﻬﺎﺝ

دکتر محمد سیف زاده: آرزو دارم روزی برسد که زندانی سیاسی نداشته باشیم…

هموطنان عزیز…
سالهای بحرانی و بدخیمی به شما تحمیل شده، اما سال جاری از بدترین سالهایی است که “سیل”، “زلزله”، “کشتار آبان ۹۸” و “کرونا” را بدنبال داشت.
لذا، بدوا به خانواده های شهدای فوق و جانباختگان کرونا تسلیت عرض می نمایم.
بی شک انقلاب ۵۷ نیروهای زیادی را در جامعه آزاد کرد، و مردم با رنج و مشقت بسیار به آگاهی که پله صعود به رفاه ، آسایش، صلح، و آزادی است، آشنا شده، و توان شناخت حقوق حقه خود و راه وصول به آنرا پیدا نموده اند.
اینکه دیگر هیچ حکومت، شخص، و عقیده‌ای مقدس نیست دستاورد بس مهمی است که ملت ایران را در مسیر گذار از جهل ، جور ، جوع و در مسیر علم و عقل قرار داده، و زمینه را برای رسیدن به حکومت “جمهوری دموکراتیک کاملا سکولار” بر مبنای اعلامیه جهانی حقوق بشر مهیا ساخته است.
بدینوسیله فرا رسیدن عید نوروز را به تمام ملت ایران تبریک عرض نموده و در آرزوی روزی هستم که در ایران هیچ زندانی سیاسی، عقیدتی و مطبوعاتی نداشته باشیم.
دوران ارباب و رعیتی، بت سازی و بت پرستی تمام شده، و حاکمیت صرفا و انحصارا ناشی از رای آزاد مردم، معنا و شکل می یابد، و حکومت ها نوکر و خدمتگزار مردم هستند. هیج حکومتی ماموریت از طرف خدا و پیامبران ندارد. عصر موهومات و خرافات به پایان رسیده، و این راه برای پیمودن بر مبنای عقل و علم باز شده است.
موفق باشید ، به امید آنروز …
سید محمد سیف زاده

روزنامه مستقل

به کانال صدای مردم در تلگرام بپیوندید
@sedayemardomdotn

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا