گوناگون

کمبود تجهیزات بیمارستانی؛ به سلامتی افرادی که در خط مقدم مبارزه با کرونا قرار دارند، کمک کنید

عضو کارگروه‌های بیمه و درمان هیات امنای سازمان تامین اجتماعی و عضو کمیته بیمه و درمان خانه‌ی کارگر، گفت: بیمارستان‌های سازمان تامین اجتماعی به ویژه بیمارستان شهید فیاض بخش، برای مقابله با کرونا به تجهیزات بهداشتی به ویژه ماسک N۹۵ و دستکش لاتکس نیاز دارند.

«اکبر قربانی» در گفتگو با ایلنا با اشاره به درگذشت «شهروز کریمیان» و «مولود السادات جعفری» از اعضای کادر درمان بیمارستان تامین اجتماعی شهید فیاض بخش، گفت: «بیمارستان‌های سازمان تامین اجتماعی ظرفیت‌های خود را در اختیار درمان بیماران مبتلا به ویروس کرونا گذاشته‌اند. تعدادی از پرسنل درمانی این بیمارستان‌ها مانند شهید شهروز کریمیان و شهید مولود السادات جعفری که در بیمارستان تامین اجتماعی شهید فیاض بخش مشغول به کار بودند، جان خود را در این راه از دست دادند.»

وی با بیان اینکه چندین نفر از اعضای کادر درمان بیمارستان‌های تامین اجتماعی در محل کار خود بستری هستند، گفت: باید کوشید تا آنها هرچه سریعتر سلامتی خود را به دست آوردند. ضمن اینکه باید تلاش کرد تا امکانات کافی برای کار ایمن در بیمارستان‌های مسئول رسیدگی به بیماران کرونا فراهم شود؛ به ویژه اینکه بیمارستان‌های سازمان تامین اجتماعی برای مقابله با کرونا به تجهیزات بهداشتی به ویژه ماسک N۹۵ و دستکش لاتکس نیاز دارند.

عضو کارگروه‌های بیمه و درمان درمان هیات امنای سازمان تامین اجتماعی با بیان اینکه از مسئولان انتظار می‌رود که نسبت به تجهیز بیمارستان‌های غیردولتی که پذیرای بیماران کرونا هستند اقدام کنند، گفت: همچنین از تمام مردم به ویژه از خیرین و تولیدکنندگان وسایل بهداشتی و تمام کسانی که توان همیاری و کمک را دارند تقاضا داریم به سلامتی افرادی که در خط مقدم مبارزه با کرونا قرار دارند، کمک کنند؛ چراکه شاهد کمبود تجهیزات بیمارستانی در فیاض بخش و دیگر بیمارستان‌های سازمان هستیم.

 

به کانال صدای مردم در تلگرام بپیوندید
@sedayemardomdotn

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا