ورزشی

بوداغی: تعویق المپیک را به فال نیک می‌گیرم

ملی پوش کایاک ایران با اشاره به تعویق مسابقات المپیک گفت: این یک فرصت است برای آمادگی بیشتر و کسب نتیجه بهتر که باید به بهترین نحو از آن استفاده کنیم.

به گزارش بانک ورزش، امین بوداغی در گفت و گو با سایت فدراسیون قایقرانی، در خصوص شرایط این روزهای کشور با توجه به شیوع ویروس کرونا گفت: به عقیده من اولین ثروت هر فرد سلامتی است و اکنون با شرایط این روزهای همه دنیا، بیشتر قدر سلامتی را می دانیم.

وی ادامه داد: سعی می کنیم از این فرصت استفاده کنیم. در این روزهای قرنطینه بیشتر در کنار خانواده بودم و این مسئله به من نشان داد که می شود از کوچکترین فرصت ها بیشترین استفاده را داشته باشیم.

بوداغی در خصوص تعویق مسابقات المپیک گفت: من این فرصت را به فال نیک می گیرم و معتقدم باید از آن استفاده کرد. در این ۱۵ سالی که ورزش حرفه ای می کنم به این نتیجه رسیده ام که هیچ چیز دائمی نیست و این روزهای کرونایی موقتی است و مهم آن است که چطور بتوانیم از آن عبور کنیم.

وی ادامه داد: با تجربه ای که خودم دارم و کل تیم ما دارد می توانیم آمادگی مان را حفظ کنیم و در بهترین شرایط دوباره به اردوها برگردیم.

عضو تیم ملی آبهای آرام بیان کرد: از کرونا یک چیز مهم یاد گرفتم و آن اینکه ما بین تمام اهدافم یک نعمتی به اسم سلامتی داریم و باید به بهترین شکل از زندگی لذت ببریم. سعی کردم در این روزها در کنار خانواده باشم و تمریناتم را در خانه دنبال کنم.

بوداغی همچنین گفت: باید از همه پزشکان و پرستاران که بهترین اوقات خود را برای درمان بیماران گذاشتند تشکر کنم و به نوبه خودم سعی می کنم توصیه های کادر درمان را جدی بگیریم و به آن عمل کنم تا بتوانیم همه با هم کرونا را شکست دهیم.

 

به کانال صدای مردم در تلگرام بپیوندید
@sedayemardomdotn

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا