از هر دری سخنی

گردهمایی «محرمانه» اصولگرایان در چیتگر با شرکت اعضای جبهه پایداری‌ و محسن رضایی

روزنامه اعتماد از گردهمایی اعضای گروه‌های اصولگرا که به مجلس یازدهم راه یافته‌اند خبر داد. این گردهمایی جمعه گذشته در اردوگاهی واقع در جنوب پارک دریاچه چیتگر برگزار شده و سایت‌های اصولگرا نیز خبرهای کوتاهی از آن منتشر کرده بودند….

اعتماد نوشته است که اصولگرایان اصرار داشته‌اند این نشست «محرمانه» بماند و جزئیات آن منتشر نشود.
محسن رضایی، دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام، محمد دهقان، عضو اصولگرای شورای نگهبان، عبدالناصر همتی، رئیس کل بانک مرکزی و علیرضا زالی، رئیس ستاد مقابله با کرونای تهران نیز در این نشست سخنرانی کرده‌اند. اعتماد نوشته است که این گردهمایی «می‌تواند نقشی قابل ‌توجه در آینده مجلس یازدهم و ترکیب هیئت رئیسه آن دست‌کم در سال نخست مجلس یازدهم داشته باشد.»
به‌نوشته این روزنامه حاضران در این نشست، «حدود ۴۰ نفر» بوده‌اند که عمده آن‌ها یا به لحاظ تشکیلاتی و سیاسی مورد حمایت اصولگرایان در جریان برگزاری انتخابات یازدهمین دوره مجلس قرار گرفته‌اند یا به لحاظ گرایش‌های جناحی و فکری نزدیکی‌هایی به این جریان داشته‌اند.
یکی از شرکت‌کنندگان در این نشست به شرط عدم ذکر نامش به «اعتماد» گفته است که سیدمحسن دهنوی، رئیس ستاد دانشجویی سعید جلیلی در جریان انتخابات دهمین دوره ریاست جمهوری یکی از افرادی بوده که در برگزاری این نشست نقش داشته است. اعتماد به‌نقل از منابع خود نوشته است که در میان اصولگرایان از هم‌اکنون تصمیماتی برای تشکیل دو فراکسیون با نام‌های «جبهه خدمت» که عمده اعضای آن را نیروهای نزدیک به محمود احمدی‌نژاد تشکیل می‌دهند و «حامیان انقلاب» که حدود ۱۰۰ نفر برای حضور در آن اعلام آمادگی کرده‌اند، اتخاذ شده و محمدباقر قالیباف نیز نشست‌های منظمی را با منتخبان برگزار می‌کند.

به کانال صدای مردم در تلگرام بپیوندید
@sedayemardomdotn

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا