دیدگاه‌ها

نیکوکاران نابکار بیل گیتس از نمای نزدیک

در حالیکه تبلیغات رسانه ای سعی دارد تا اقدامات بیل گیتس را بشردوستانه معرفی کند، این مقاله نشان می دهد که بسیاری از این فعالیتها در آفریقا و دیگر کشورهای فقیر در واقع به منظور مطالعه آثار جانبی واکسن ها پیش از به کارگیری گسترده آنهاست.

برنامه واکسن همگانی بیل گیتس

بیل گیتس یکی از نماد های ویژه نظام سرمایه داری است، نمونه ای موفق در کارآفرینی، انباشت سرمایه از «طرق مشروع» و خیرخواهی که برازنده یک انسان شریف و برآمده از فلسفه «همیشه پیروز» نظام سرمایه داری است.

رسانه های اصلی جهان که هر کس را بخواهند بر می کشند و از هر که دوست نداشته باشند اهریمن می سازند، با ترسیم چهره ای به غایت موجه از بیل گیتس و افرادی از این قبیل، سعی دارند تا نظام سرمایه داری را نظامی عادلانه نشان دهندکه در آن همه انسانها نتایجی به فراخور تلاش خویش به دست می آورند. اما واقعیت در غالب موارد چیزی دگر است و حتی چهره های محترمی مانند نلسون ماندلا نیز به دلایلی خاص برجسته شده اند و نه به خاطر خدماتی که به مردم کشورشان داشته اند که اگر چنین بود می بایست در همان رسانه ها از چهره های دیگری همچون توماس سانکارا نیز سخن به میان می آمد. در این زمینه در آینده باز هم خواهیم نوشت.

****
مقاله پیوست- نوشته رابرت اف کندی جونیور شهروند آمریکایی فعال در زمینه محیط زیست، حقوق بشر و حقوق کودکان، فرزند رابرت اف کندی سناتور اسبق و برادرزاده جان اف کندی رئیس جمهور اسبق آمریکاست که توسط ف.س. – یکی از مخاطبان محترم کانال – ترجمه و به ادمین ارسال شده است.

از نگاه نویسنده، واکسیناسیون فعالیتی راهبردی در زیر نقاب اقدامات بشردوستانه است که بیل گیتس با استفاده از آن بسیاری از فعالیتهای اقتصادی خود در زمینه واکسن (از جمله توسعه شناسه واکسیناسیون که عرصه ای بزرگ و پر سود برای مایکروسافت خواهد بود) را پیش می برد. این فعالیتها به او همچنین امکان سیطره بر سیاستهای جهانی بهداشت را می دهد.

رابرت کِنِدی در این مقاله کوتاه به بررسی پیامدهای برنامه های واکسیناسیون بیل گیتس در هند، آفریقا و بسیاری نقاط دیگر جهان پرداخته و نتایج آنها را که غالبا در رسانه های اصلی کمتر به آنها اشاره می شود، بازگویی کرده است.

در حالیکه تبلیغات رسانه ای سعی دارد تا اقدامات بیل گیتس را بشردوستانه معرفی کند، این مقاله نشان می دهد که بسیاری از این فعالیتها در آفریقا و دیگر کشورهای فقیر در واقع به منظور مطالعه آثار جانبی واکسن ها پیش از به کارگیری گسترده آنهاست.

نویسنده با اشاره به اهداف و آثار شوم فعالیتهای بیل گیتس، نسبت به خطر واکسن های تولیدی شرکتهای وابسته به وی در زمینه ویروس کرونا هشدار داده است.

*توضیح: عبارت «نیکوکاران نابکار» که توسط این کانال برای مقاله انتخاب و از سوی مترجم محترم مقاله هم مورد استقبال قرار گرفته، از کتابی به همین عنوان نوشته «هاجون چَنگ» و ترجمه «مهرداد شهابی» و «محمود نبوی» به عاریت گرفته شده است.

اقتصاد سیاسی بین الملل

Gates’ Globalist Vaccine Agenda: A Win-Win for Pharma and Mandatory Vaccination

به کانال صدای مردم در تلگرام بپیوندید
@sedayemardomdotn

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا