گوناگون

اصلاحات باید تکلیف خود را با «نان شب» مردم روشن کند

سخنگوی حزب اتحاد ملت از توجه بیش‌ازپیش حزب به مقولاتی چون عدالت اجتماعی و معیشت مردم گفت و تأکید کرد که این توجهی که به موضع اخیر حزب شده… نشان از کم‌کاری و غفلت پیشین ما دراین‌باره دارد که باید جبران شود.

ستاره صبح: سخنگوی حزب اتحاد ملت با بیان اینکه توجه به عدالت، چیزی جدای از باور حزب نیست، تأکید کرد: وقتی نقطه عزیمت سیاست اصلاحات، بر حقوق سیاسی مدنی گذاشته شود و ربط این شعارها و گفتمان با نان شب مردم معلوم نباشد، از نگاه توده‌های مردم به‌ویژه محرومان، تعبیر به دعوای قدرت یا شکم‌سیری می‌شود. حزب اتحاد ملت ایران اسلامی نیمه اردیبهشت‌ماه به مناسب روز معلم و کارگر و به سیاق سال‌های گذشته بیانیه‌ای صادر کرد که کمی متفاوت‌تر از همیشه بود.
تأکید صریح این بیانیه بر مفهوم عدالت اجتماعی و رسیدگی بیشتر به اقشار آسیب‌دیده و محروم جامعه از دید تحلیلگران پنهان نماند و آن را به‌نوعی آغازی بر رویکرد جدید اتحاد ملت به‌عنوان یکی از شاخص‌ترین حزب جریان اصلاحات تعبیر کردند. برخی حتی فراتر رفته و «مردم» را انتخاب نهایی حزب اتحاد در دوگانه «قدرت-مردم» ارزیابی کردند.
«حسین نورانی نژاد» سخنگوی حزب اتحاد ملت در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی ایرنا از توجه بیش‌ازپیش حزب به مقولاتی چون عدالت اجتماعی و معیشت مردم گفت و تأکید کرد که این توجهی که به موضع اخیر حزب شده، علاوه بر این‌که ناشی از تمرکز یک متن تفصیلی بر این موضوع است، نشان از کم‌کاری و غفلت پیشین ما دراین‌باره دارد که باید جبران شود.

 

به کانال صدای مردم در تلگرام بپیوندید
@sedayemardomdotn

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا