دیدگاه‌ها

جناب روحانی، از سر راه نرمش قهرمانانه کنار بکش

تصورش را بکن، وقتی در اولین جلسه سران قوا یک نگاه به چپ و راست خودت می‌اندازی و بعد، یادآوری شعارهای جنجالی شما با این رقبا در انتخابات. یا همه دروغ بود، یا واقعیت داشت که در هر دو صورت ملت فتیله پیچ شد.

نصرت‌الله محمودزاده:
بیایید با همان کلید تدبیرتان یک سال زودتر کنار بکشید تا بلکه تکلیف مردم روشن شود. لااقل راه مقابله با لوله شدن را یادمان می‌دادی که با چنین مجلسی فتیله‌ پیچ نمی‌شدیم. یقین داریم که این تب تند مجلسیان زود عرق خواهد کرد.
تصورش را بکن، وقتی در اولین جلسه سران قوا یک نگاه به چپ و راست خودت می‌اندازی و بعد، یادآوری شعارهای جنجالی شما با این رقبا در انتخابات. یا همه دروغ بود، یا واقعیت داشت که در هر دو صورت ملت فتیله پیچ شد.
آمدی حصر را بشکنی، کشور شده شعب ابی‌طالب. ما اگر چیزی از دولت و مجلس نخواهیم کی را باید ببینیم؟
۱۲۰ میلیون لیتر بنزین تولید می‌کنیم و ۴۰ میلیون مازاد آنرا به مفت در ونزوئلا حراج کردی که پالایشگاه‌ها تعطیل نشود. آمدیم تحریم را دور بزنیم، به قول ظریف ۳۵ میلیارد دلار هزینه دور زدن تحریم مفقودالحساب شد.
به بهانه فروش ۲۵ هزار خودرو، ببین چه صفی درست شده که نقدینگی را جمع کنند تا سونامی پول سرگردان ملت به سمت ملک و دلار و سکه نرود! اصلا حواست هست که «جهش قیمت» جایگزین «جهش تولید» شده؟
تا جلسه ختم قران مجلس یازدهم تمام نشود که آنها به این فرعیات نمی‌پردازند.
بیا و به احترام شهدای عملیاتی که خودت قائم‌مقام قرارگاه خاتم بودی، یک سال زودتر کنار بکش تا اسباب نرمش قهرمانانه فراهم شود.
شما کنار برو، ببین چگونه این مجلس صلح امام حسن را برجسته‌تر از عاشورا جلوه دهند و دین با منش تشیع صفوی ادامه یابد. وقت آن است که اساتید اهل فن نامه پیامبر به سران امپراطورهای جهان و صلح حدیبیه را وارد معرکه کنند.
فکر می‌کنی چرا آمریکا(ببخشید، شاه) با انجمن حجتیه کاری نداشت؟ ۳۰ سال است که روی جمکران سرمایه گذاری می‌شود برای روز مبادا. مگر روز مبادا شاخ و د‌ُم دارد؟ آیا صدای کفگیر مردم به ته دیگ را نمی‌شنوی؟
همه چیز مهیاست، معیشت مردم، اقتصاد بدون صادرات و تولید داخلی متکی به واردات قاچاق به مویی بند است. شما که کنار بروی، برجام را رنگ کنند تا که بلبل خوش آواز نرمش قهرمانانه شود. تنها یک مسئله حل نشد که با رفتن زودهنگام شما کلید خواهد خورد. مهم این است که این افتخار نرمش قهرمانانه به نام چه جریانی ثبت شود. باور نمی‌کنی؟ چرا آقازاده‌ها در غرب جا خوش کردند؟
بله روحانی خسته، از سر راه نرمش قهرمانانه کنار بکش و با افتخار با مردم وداع کن. شاید با اجرای این سیاست کسب و‌کار اسرائیل، چین و روسیه کم رونق شود، اما ملت در مسیری شفاف قرار خواهد گرفت. شما هم عاقبت به خیر خواهی شد. ماشالله هنوز برورو داری و مناسب پست مقامی.
سحام نیوز

 

به کانال صدای مردم در تلگرام بپیوندید
@sedayemardomdotn

Print Friendly, PDF & Email
دکمه بازگشت به بالا