گوناگون

اخبار حمایتی و ستایش‌گرانه مربوط به بیژن قاسم زاده از خبرگزاری های تسنیم، فارس و مشرق حذف شدند!

بیژن قاسم‌زاده دیروز ۷ خردادماه ۱۳۹۹، در ردیف نخست صندلی‌های دادگاه رسیدگی که به فساد گسترده در قوه قضائیه، ظاهر شده بود. اما برخلاف اکبر طبری، معاون اجرایی سابق حوزه ریاست قوه‌قضائیه و متهم ردیف اول، او بدون لباس زندان، با یک کت و شلوار خاکستری و ماسک در دادگاه حاضر شد. با وجود پوشش متفاوت، اما گوش‌های شکسته و بدن ورزیده، به سرعت هویت این کشتی‌گیر سابق و بازپرس برکنار شده را بر ملا می‌کرد. او همچنین به عنوان فردی که دستور فیلتر تلگرام را داده بود مشهور شد. …

“بهمن‌بابازاده”:
در اقدامی عجیب و هماهنگ شده ؛تمام اخبار حمایتی و ستایش‌گرانه مربوط به بیژن قاسم زاده(همانی که حکم فیلتر تلگرام را صادر کرد) به شکلی کاملا سازمان دهی شده از خبرگزاری های تسنیم، فارس و مشرق حذف شده اند
* با جستجو در آرشیو اخبار خبرگزاری تسنیم فقط گزارش دادگاه دیروز درباره بیژن قاسم زاده موجود است. همه اخبار حذف شده تا ردی از همه گندکاری های رسانه ای در تاریخ نماند. این یعنی فساد فقط در قوه قضائیه و سازمان های دولتی نیست. رسانه ها هم شریک این قبیل فجایع.
* جستجو در خبرگزاری فارس ۷ خبر درباره بیژن قاسم زاده را به ما میدهد. ۳ خبر برای بعد از بازداشتش. دو خبر درباره مسئولیت های ورزشی اش و دو خبر هم درباره تتلو و قاسم زاده! بقیه آرشیو اخبار این بازپرس قوه قضائیه معدوم شده است. بی سر و صدا و بی هیچ ردی.

* و مشرق که ۵ خبر درباره بیژن قاسم زاده در آرشیو اخبارش دارد و همه ۱۸ خرداد (در روز دادگاه) منتشر شده و این رسانه هرگز قبلا کلمه ای درباره این بازپرس ننوشته.

بالاترین
به کانال صدای مردم در تلگرام بپیوندید

@sedayemardomdotn
Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا