گوناگون

صادق لاریجانی رئیس جلسه ضد فساد شد!!

لاریجانی در شرایطی رئیس جلسه ضد فساد شده است که معاون اجرائی دفترش در قوه قضائیه به عنوان فاسد بزرگ در حال محاکمه شدن است.

چهارشنبه ۲۱ خردادماه با حضور روسای قوای مقننه و قضائیه، دبیر شورای نگهبان و روسای دستگاه های نظارتی در مجمع تشخیص مصلحت و به ریاست صادق لاریجانی جلسه هماهنگی برای مبارزه با فساد برگزار شد.
براساس این گزارش در این جلسه بررسی ماده ۲۸ لایحه دائمی نمودن قانون ارتقای سلامت نظام اداری و مقابله با فساد، اختلافی بین مجلس شورای اسلامی و شورای نگهبان، در دستور کار قرار گرفت.
در این نشست مقرر شد به منظور ایجاد هماهنگی برای کارآمد نمودن نظارت و ارتقا بهره وری و تقویت مدیریت کشور، شورای هماهنگی دستگاه های نظارتی متشکل از: دیوان محاسبات کشور، کمیسیون اصل نود مجلس ، دیوان عدالت اداری، سازمان بازرسی کل کشور، وزرات اطلاعات ، سازمان برنامه و بودجه کشور و سازمان اطلاعات سپاه تشکیل گردد و هر دستگاه در حدود مقرر در قانون اساسی موظف به هماهنگی و همکاری در جهت مبارزه با فساد گردید، که کیفیت این همکاری ها در جلسه آتی مجمع مورد بررسی قرار خواهد گرفت.
لاریجانی در شرایطی رئیس جلسه ضد فساد شده است که معاون اجرائی دفترش در قوه قضائیه به عنوان فاسد بزرگ در حال محاکمه شدن است.
سحام نیوز

 

به کانال صدای مردم در تلگرام بپیوندید
@sedayemardomdotn

Print Friendly, PDF & Email
دکمه بازگشت به بالا