گوناگون

به میدان آمدن چهره‌ های خشن سپاه برای چیست؟

پاسدار حسین نجات (بی‌سیم به دست، نفر اول از سمت چپ) در پشت پسر خامنه ای در زمان فرماندهی سپاه ولی امر که مسئولیت حفاظت از جان رهبر جمهوری اسلامی را بر عهده دارد. وی بعدا جانشین رئیس سازمان اطلاعات سپاه شد….

به گزارش ایرنا، سرتیپ پاسدار حسین نجات با حکم فرمانده کل سپاه پاسداران به عنوان جانشین قرارگاه ثارالله سپاه منصوب شد.

آیین تکریم و معارفه جانشین قرارگاه ثارالله سپاه صبح روز یکشنبه با حضور سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و جمعی از فرماندهان و مسئولین لشکری و کشوری و نمایندگان دستگاه‌ها و نهادهای انتظامی، امنیتی و خدماتی تهران برگزار شد.

در این مراسم با تقدیر از خدمات و تلاش‌های سردار سرتیپ پاسدار محمد کوثری در مدت تصدی مسئولیت، سردار سرتیپ پاسدار حسین نجات به عنوان جانشین فرمانده کل سپاه در قرارگاه ثارالله سپاه معرفی شد.

قرارگاه ثارالله یکی از قرارگاه‌های امنیتی سپاه پاسداران در تهران است که وظیفه آن، مدیریت امنیت پایتخت و دیگر شهرهای استان تهران است. این قرارگاه حاکمیتی بوده و اصلی ترین واحد امنیتی درون سپاه است. قرارگاه ثارالله در صورت بروز بحران به تشخیص شورای عالی امنیت جمهوری اسلامی، مسئولیت برقراری امنیت شهر تهران را عهده‌دار است. وزارت اطلاعات ، نیروی انتظامی و تمامی وزارت خانه های دولت در شرایط بحران تحت کنترل عملیاتی این قرارگاه بشمار میروند.

به کانال صدای مردم در تلگرام بپیوندید
@sedayemardomdotn

Print Friendly, PDF & Email
دکمه بازگشت به بالا