گوناگون

به بازی گرفتن مردم!

۸۰٪ تمام این پیگیری‌ها درطول این چند سال همه ساختگی بود. تمام کمیته پیگیری‌های حاج احمد مانندیک تئاتر،یک سناریو رادنبال می‌کردند. ۱۵ سال اول پیگیری این پرونده حداقل ۲۱میلیارد تومان در همان دهه ۶۰ هزینه شده است.

پیکر احمد متوسلیان در تهران است

حمید داوودآبادی نویسنده و پژوهشگر تاریخ دفاع مقدس:

شهید سلیمانی در ۲۴ اسفند ۹۷ از من پرسید: تو به چه چیزی در این پرونده رسیدی؟ گفتم من به چیز بدی رسیدم. گفت چی؟ گفتم پیکر حاج احمد تهران است. لبخندی زد و به من گفت: نه. هر چهارتایشان تهران هستند. جا خوردم. گفتم: یعنی چی سردار؟ من فقط برای وجود حاج احمد دلیل دارم. سردار پاسخ داد قطعاً هر ۴ نفر همان شب به شهادت رسیده‌اند.

در ادامه گفت ما چند وقت پیش (اشاره‌ای به زمان دقیقش نداشت) تبادلی با قوات اللبنانیه داشتیم، از آن جایی که می‌گفتند که پیکرشان را دفن کردند؛ پیکرها را به ما دادند. اکنون هم پیکرها طبق نظر شما تهران است. البته پیکری هم نیست و یک مشت استخوان هستند ظاهراً می‌گویند دی ان ای آن‌ها همخوانی ندارد اما پیکرها همچنان هستند.

اسعد شفتری کسی که در کشتن نقش داشته بود، گفته بود ماشین را به همراه یکی از جنازه‌ها بردیم جلوی دفتر حزب بعث عراق در طرابلس لبنان گذاشتیم. این ادعای آن هاست. همچنین بعداً اطلاعات کشور سوریه ماشین را پیدا کرد و برد.

چند روز پس از اینکه شهید همت از لبنان به ایران برگشته بود، به مغازه شیرینی فروشی پدر احمد متوسلیان رفته بود و گفت احمد در لبنان شهید شده است. این پرونده برای پدر ما بسته شده است.

از محسن رضایی پرسیدم چرا این همه مصاحبه می‌کنند و می‌گویند زنده است؟ گفت من و حسین دهقان یکسری اخبار از داخل اسرائیلی‌ها شنیدیم، گفتیم این خبرها را بولد کنیم شاید اسرائیلی‌ها تحریک شوند و اطلاعاتی لو بدهند اما به نتیجه نرسید و چیزی درز نکرد!

سحام

 

به کانال صدای مردم در تلگرام بپیوندید
@sedayemardomdotnet

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا