زحمتکشان

دیگر چرخ زندگی‌مان نمی‌چرخد!

کارگران شهرداری مریوان در نامه‌ای خطاب به شهرداری که یک نسخه از آن برای ایلنا ارسال شده، خواستار توجه به وضعیت مزدی و حقوقی خود شدند.

به گزارش ایلنا، در روزهای اخیر آراس قاسمی از سوی شورای شهر مریوان به عنوان شهردار این شهر انتخاب شد. کارگران شهرداری مریوان که ماه‌هاست مطالبات مزدی آنها پرداخت نشده است، در نامه‌ای خطاب به شهردار جدید و شورای شهر، خواستار توجه به اوضاع معیشتی خود شدند.

در این نامه آمده است: آیا معوق ماندن چندین ماهه حقوق و تلنبار شدن اضافه‌کاری‌های چندین ساله و پرداخت حقوق طی دو مرحله، واقعا کار درستی است؟ از شهردار محترم عاجزانه خواهشمندیم گام اساسی در خصوص وضعیت حقوق‌هایمان بردارید و هزاران بار تقاضامندیم حقوق‌ها رابه طور کامل با اضافه‌کاری پرداخت کنید. به خدا دیگر چرخ زندگی نمی‌چرخد. وضعیت‌مان وخیم است، لطفا کاری کنید. با اقتصاد ویران‌کننده و قیمت اجناس و کرایه های سر به فلک کشیده، توان چرخاندن زندگی را نداریم.

در ادامه این نامه خطاب به شهردار مریوان می‌خوانیم:  لطفا کارگران خود را دریابید که جز شهرداری منبع درآمدی نداریم؛ ما هزاران بار از شما خواهشمندیم که حقوق‌هایمان رابه طور کامل وسروقت پرداخت کنید.

.

به کانال صدای مردم در تلگرام بپیوندید
@sedayemardomdotnet

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا