از هر دری سخنی

اعتراف مجلسیان: کاری نکنید، مردم همه ما را بیرون کنند!

نماینده مجلس شورای اسلامی از زاهدان امروز طی اظهاراتی به سران رژیم هشدار داد و گفت: روزی خواهند ریخت ما را‌ از مجلس و دولتمردان را‌ از دولت بیرون خواهند کرد…..

حسینعلی شهریاری گفت: متأسفانه امروز شاهد فقر، گرانی و تورم لجام‌گسیخته و مشکلاتی در ارتباط با اقشار مستضعف و محرومین کشور هستیم. آقای رئیس‌جمهور یک شب گرسنه نخوابیده که متوجه شود معنای گرسنگی چیست. بی‌پول نبوده که بچه‌اش را‌ به‌خاطر بی‌پولی نتواند به مدرسه بفرستد. فرزندانش بیکار نبوده‌اند که ببیند بیکاری چه بلایی بر سر خانواده‌ها می‌آورد. خانواده‌هایی هستند که ۴نفر یا ۵نفر بیکار تحصیل‌کرده دارند و هیچ شغلی برای آنها وجود ندارد.

او تأکید کرد: دو سال قبل من در همین مجلس گفتم اگر دولت کاری نکند به‌خاطر فقر و گرسنگی و فشار محرومین مردم روزی خواهند ریخت ما را‌ از مجلس و دولتمردان را‌ از دولت بیرون خواهند کرد. خیلی زمان نمی‌برد؛ چرا چشم و گوشتان را‌ بسته‌اید و توجه نمی‌کنید؟

او  در ادامه به بحران کرونا و فساد فراگیر در کشور اشاره و گفت: یک میلیارد یورویی که توسط مقام معظم رهبری تخصیص داده شد حتی ۳۰درصد آن هم به حوزه بهداشت و درمان اختصاص پیدا نکرده. متأسفانه این روزها گرانی هم غوغا می‌کند، منابع ارزی و طلای کشور را‌ دولتمردان به تاراج برده‌اند…

روزنامه آرمان پیش تر نوشته بود: شاخص فلاکت در ایران طی سه سال اخیر ۲۶درصد رشد پیدا کرده است، و این خبر از اتفاقات ناخوشایندی حکایت دارد که در بطن جامعه در حال رخ‌دادن است.

این منبع افزود: با توجه به‌افزایش نرخ تورم در کشور و رسیدن آن به‌نزدیک ۵۰درصد، تبعات سنگین‌تری در انتظار اقتصاد به‌ویژه اقتصاد معیشتی است. البته وضعیت بدتر هم خواهد شد و تبعات سنگین و خطرناکی برای نظام به‌دنبال خواهد داشت.

به کانال صدای مردم در تلگرام بپیوندید
@sedayemardomdotnet

 

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا