بین‌المللی

سندرز: ترامپ نژادپرست، خودکامه و دروغگوی بالفطره‌ای است که باید در انتخابات شکست بخورد

سناتور برنی سندرز با انتقاد از “مدیریت” کرونایی ترامپ، او را یک نژادپرست و بیگانه‌هراس توصیف کرد که سیاست‌هایش در راستای منافع دوستان میلیاردرش است و باید در انتخابات شکست بخورد.

به گزارش ایسنا، سناتور برنی سندرز که از مخالفان سرسخت سیاست‌های دونالد ترامپ است، تاکید کرد: چقدر سورئال است که رئیس‌جمهوری داشته باشیم که از تئوری‌های دیوانه‌وار حمایت می‌کند، علم را رد می‌کند و به اپیدمیولوژیست‌هایی مانند دکتر فائوچی و دکتر بیرکس حمله می‌کند. “مدیریت” ترامپ در این پاندمی برای ما به قیمت جان ده‌ها هزار تن شده است. به خاطر سلامت و ایمنی آمریکا، ترامپ باید شکست بخورد.

سندر ۱۰ دلیل برای مشارکت بالای رای‌دهندگان برای شکست ترامپ و تبدیل این کشور به جایی که برای همه آنها خوب باشد، ارائه کرده و گفت: ترامپ در اصل یک رهبر خودکامه است که اعتقادی به دموکراسی ندارد. دونالد ترامپ قانون اساسی ایالات متحده را درک نمی‌کند و احترامی برای آن قائل نیست. دونالد ترامپ یک دروغگوی بالفطره است. او به علم باور ندارد.

وی افزود: سیاست‌های او به نفع دوستان میلیاردر اوست، در حالیکه به نیازهای خانواده‌های شاغل حمله می‌کند. ترامپ یک نژادپرست است. او بیگانه‌هراس است. او جنسیتگراست. او یک متعصب مذهبی است. او با جامعه دگرباشان دشمن است.

 

به کانال صدای مردم در تلگرام بپیوندید
@sedayemardomdotn

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا