گوناگون

واگذاری ۸۰ هکتار اراضی به ‌‌سرمایه‌گذاران

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان همدان با بیان برگزاری ۱۵۰ دوره آموزشی با تعداد ۴ هزار نفر و واگذاری ۸۰ هکتار اراضی به سرمایه‌گذاران، گفت: در همین چهارچوب ۳۰۰ واحد صنعتی در قراردادی اراضی واگذار شد و این واحد‌ها عملیات ساخت کارخانه را آغاز کرده‌اند….

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی استان همدان، محمدرضا بادامی، مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان همدان با اشاره به واگذاری ۸۰ هکتار اراضی به سرمایه‌گذاران، ابراز کرد: همدان در بین ۴منطقه ویژه مبتنی بر فناور‌های برترقرار دارد و در همین راستا و در آغاز کار، ۵۰ هکتار به این حوزه اختصاص داده شده و با ۳ واحد فناور موثر عقد قرارداد شده است.
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان همدان در قسمت دیگری از سخنان خود با اشاره به اهمیت برنامه‌ریزی در حوزه زیرساخت‌ها افزود: توسعه شهرک صنعتی بهاران به مساحت ۴۰ هکتار و ایجاد بستر سرمایه‌گذاری برای استقرار ۸۵ شرکت تولیدی جدید در سال گذشته از اقدامات مهم این مجموعه بوده که در این راستا زیرساخت‌های لازم برای آغاز به کار این واحد‌ها تأمین شد.
وی در ادامه با بیان ‌‌این‌که استقبال فراوانی از طرف تولیدکنندگان سفال و سرامیک و چینی و آلات بهداشتی به‌منظور فعالیت در شهرک صنعتی لالجین صورت گرفته، تصریح کرد: برای فراهم کردن زیرساخت‌ها لازم و فضایی مناسب برای توسعه این حوزه در سال گذشته، شهرک صنعتی لالجین ۲ با تملک زمین آغاز به‌کار کرده است.
بادامی وجود یک خوشه صنعتی مبل و منبت در شهرستان نهاوند و روستای دهفول را لازم دانسته و بیان کرد: به همین منظور حدود ۵۰ مورد کارگاه با پیش‌بینی ایجاد زیرساخت اولیه در جوار شهرک صنعتی نهاوند انجام شده است و به‌زودی ۵۰ واحد کارگاهی در آن مستقر می‌شود.
این مقام مسئول در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به ‌‌این‌که در شهرستان تویسرکان و ناحیه صنعتی فرسفج استقبال مناسبی در حوزه تولید دارو رخ داده افزود: کار تملک فاز ۲ این ناحیه صنعتی صورت گرفته و اقدامات لازم در سالجاری انجام خواهد شد.

به کانال صدای مردم در تلگرام بپیوندید
@sedayemardomdotnet

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا