دیدگاه‌ها

گنادی زیوگانف: دربلاروس نمی توان بی تفاوت ماند!

م. چابکی: افرادی امروز در تظاهرات شرکت کرده اند، اول از همه آنها فقط یک مخالف نیستند، آنان کسانی هستند که کشورشما را به نابودی خواهند کشاند. من همه سخنان مخالفان را گوش کردم، هیچ برنامه برای آینده ارائه نداده اند یگانه موضوع کنار گذاشتن زبان روسی  وتلاش برای خصوصی سازی کارخانه ها به مانند اوکراین است.

دربلاروس نمی توان بی تفاوت ماند باید از دولت و حاکمیت محافظت نمود!

گنادی زیوگانف چهره شناخته شده و با تجربه در جهان سیاست، صدر حزب کمونیست ورهبراپوزیسیون در دومای دولتی  فدراسیون روسیه د رتاریخ ۲۳ . ۰۸ .۲۰۲۰د رکانال یک تلویزیون سراسری روسیه سفید خطاب به مردم بلاروس گفت: شما در فاصله صد سال کشور زیبایی بوجود آورده اید و در آن  شغل، کار، حقوق – دستمزد و آینده ای روشن  دارید باید از این کشور محافظت کنید.

افرادی امروز در تظاهرات شرکت کرده اند، اول از همه آنها فقط یک مخالف نیستند، آنان کسانی هستند که کشورشما را به نابودی خواهند کشاند. من همه سخنان مخالفان را گوش کردم، هیچ برنامه برای آینده ارائه نداده اند یگانه موضوع کنار گذاشتن زبان روسی  وتلاش برای خصوصی سازی کارخانه ها به مانند اوکراین است. دیگر اینکه غرب به کارخانه های شما نیاز ندارد و ۱۰۰% آنها نابود خواهند شد. ومزارع شما با علفهای بزرگ هرز رشد خواهند کرد، برداشت محصولات شما امسال  فوق العاده بود اما آ نها  به این هم  احتیاج  ندارند، اقتصاد شما رشد کرد اما  دراروپا مناطق روستایی – ساحت وساز فروکش کرده است، حتی در آلمان، ایتالیا، اسپانیا نیز از آن یاد نمی کنند.

پشت این تظاهرات وآشوبگری چه کسانی هستند؟ من دیروز به سخنان الکساندر لوکاشنکو دراستان گرودنا گوش کردم گفتار درخشانی بود. علاوه بر این، در شرق از او حمایت می شود: ما گیلیف، گومل – در گرودنا، مردم با روحیه بالایی به میتینگ آمده بودند. لوکاشنکو با صراحت اعلام  کرد یورش به استقلال ما است.

گنادی زیوگانف گفت: اوکراین در کشورهای جهان  از لحاظ رشد وتوسعه رده دهم را داشت. ما بهترین موشک ها، بهترین هواپیماها، و کشتی ها را ساختیم  اما آنها با ۱۰ میلیون به آغوش  اروپا رفتند… من می بینم بلاروس از دام آنان رهایی یافت ولی اکنون اوکراین یکی از هدایت کنندگان اعتراض ها است در حالیکه کسان دیگری اوکراین را رهبری می کنند !

م. چابکی  ۳ شهریور ۱۳۹۹ برابر با ۲۴.۰۸.۲۰۲۰

 

به کانال صدای مردم در تلگرام بپیوندید
@sedayemardomdotnet

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا