زنان

رشد هزار و دویست درصدی آمار طلاق در تاریخ ۴۱ ساله رژیم ایران

در سایه حکومت ننگین رژیم جمهوری اسلامی، میهن ما به سوی بحرانی عظیم و فروپاشی اجتماعی پیش رفته و آمار طلاق رشد هزار و دویست درصدی را تجربه کرده است. برای پی بردن به این واقعیت مصیبت‌بار تنها کافی است به برخی آمارهای رسمی و اظهارنظرهای مسئولان رجوع کرد…..


ایران در سال تا سال ۱۳۵۷، سالیانه حدود ۱۵ هزار طلاق به ثبت رسانده و با توجه به رشد دو برابری نرخ جمعیت، در صورت عادی نرخ طلاق نیز باید دو برابر می‌گردید، اما اینک تحت سلطه رژیم ننگین جمهوری اسلامی، آمار طلاق رشدی دوازده برابری، معادل هزار و دویست درصد را ثبت نموده است. به گزارش سایت آفتابکاران، آمار طلاق در جمهوری اسلامی بصورت فاجعه باری افزایش یافته است….

بیشترین آمار نرخ طلاق نیز به دوره ریاست جمهوری “حسن روحانی”، رئیس جمهوری کنونی رژیم «ولایت فقیه» اختصاص دارد که با رشدی ٢٢ درصدی همراه بوده است.

از سال ۱۳۵۷ تاکنون حدود ٣ میلیون و ٢٠٠ هزار طلاق در سراسر کشور به وقوع پیوسته که از این آمار، یک میلیون و ٣٠٠ آن در دوران ریاست جمهوری “حسن روحانی” به ثبت رسیده که ٣٧ درصد کل طلاق‌های ۴۱ ساله تاریخ رژیم جمهوری اسلامی ایران را دربر می‌گیرد.

ایران در طول ۴۱ ساله زمامداری رژیم جمهوری اسلامی، با بحران و فروپاشی اجتماعی همراه شده و در هر ساعت، ٢١ طلاق به ثبت می‌رسد.

از سال ١٣٨٩ تا ١٣٩٨ نرخ ازدواج ٢٧ درصد کاهش داشته و همچنین نرخ ازدواج در سال ٩٨ در مقایسه با سال نخست ریاست جمهوری “حسن روحانی”، با افت ٣۶ درصدی همراه بوده است.

وضعیت نابسامان اقتصادی، بیکاری گسترده، گرانی، تورم، رکود، فساد گسترده مسئولین و سو مدیریت کلان رژیم از عوامل اصلی افزایش طلاق در تاریخ ۴۱ ساله رژیم جمهوری اسلامی ایران به شمار می‌روند.

به کانال صدای مردم در تلگرام بپیوندید
@sedayemardomdotnet

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا