گوناگون

رکورد روزانه موارد جدید ابتلا به کووید۱۹ در انگلیس و فرانسه

موارد جدید ابتلا به بیماری کووید-۱۹ در انگلیس و فرانسه رکورد زد.

به گزارش ایسنا، رکورد شناسایی موارد جدید ابتلا به بیماری کووید-۱۹ در انگلیس و فرانسه طی یک روز به بالاترین میزان خود رسید.

مقامات فرانسوی با بیان اینکه روز گذشته (پنج شنبه) موارد جدید ابتلا به بیماری کووید-۱۹ از زمان آغاز شیوع کروناویروس به بالاترین رقم رسید، اظهارکردند: در مدت ۲۴ ساعت بیش از ۱۶ هزار مورد جدید ابتلا شناسایی شد. رکورد پیشین شناسایی بیشترین مبتلا طی یک روز در تاریخ ۱۹ سپتامبر بوده که ۱۳ هزار و ۴۹۲ بیمار جدید شناسایی شدند.

در انگلیس نیز در روز پنج شنبه ۶۶۳۲ مورد جدید ابتلا به بیماری کووید-۱۹ شناسایی شد.

مقامات بهداشت و درمان انگلیس از مردم درخواست کرده اند که به منظور کنترل شیوع کروناویروس محدودیتهای جدید اعمال شده توسط دولت را رعایت کنند.

هر دو کشور فرانسه و انگلیس اقدامات جدیدی را برای مقابله با افزایش موارد جدید ابتلا به بیماری کووید-۱۹ در نظر گرفته و اعمال کرده اند.

در انگلیس رستوران ها و کافه ها تنها تا ساعت ۲۲ اجازه فعالیت دارند و تجمعات اجتماعی در محیطهای بسته و باز به شش نفر محدود شده است.

به گزارش ایسنا به نقل از یورونیوز، در شهرهای بزرگ فرانسه از جمله پاریس نیز رستوران ها و کافه ها بیش از ساعت ۲۲ اجازه فعالیت ندارند و تجمعات اجتماعی به ۱۰ نفر محدود شده است.

 

به کانال صدای مردم در تلگرام بپیوندید
@sedayemardomdotnet

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا