گوناگون

یاس و ناامیدی سراپای جمهوری اسلامی را فراگرفته است

داوود دانش جعفری، وزیر پیشین اقتصاد در دولت احمدی نژاد و عضو کنونی مجمع تشخیص مصلحت نظام گفته است : معیشت مردم دچار مشکل جدی شده است. پول ملی دیگر برای مردم ملاک نیست و مردم فعالیت های اقتصادی را در داخل با پول خارجی که باثبات تر است مورد شمارش قرار می دهند….

در همین حال گزارشها حاکی است که یاس و ناامیدی سراپای جمهوری اسلامی را فرا گرفته است. امروز اعلام شد که رؤسای قوۀ قضائیه و اطلاعات سپاه پاسداران دربارۀ ناامیدی در درون نظام گفتگو کردند.

به گزارش ایسنا، رئیس قوۀ قضائیه روز پنج شنبه پس از دیدار با رئیس حفاظت اطلاعات سپاه پاسداران و معاونان و مدیران این سازمان گفت : امروز دشمن درصدد ایجاد یأس و ناامیدی در درون نظام است و برای رسیدن به این مقصود، با انجام عملیات روانی و تضعیف نظام از حربه های سیاسی و فرهنگی و تحریم اقتصادی با تمام توان استفاده می کند.

مردم خشمگین اند، خدا به داد ما برسد

به گزارش سایت جماران، حجت الاسلام ناصر نقویان با اشاره به دوره حضورش در هیأت عالی گزینش کشور گفت: گزینشی که ما درست کرده‌ایم نامشروع است و با موازین فقهی ثابت می کنم که نامشروع است.

وی افزود: کسی کار بلد است و انسان پاکی است و می‌خواهد خدمت کند، تو به او می گویی ریش می تراشی و آستین کوتاه می آیی؟ در سال ۸۸ طرف چه کسی بودی؟ امیرالمؤمنین می گوید اگر می خواهی کسی را سر کار بیاوری نماز و روزه و ولایت من را از او نپرس؛ ببین کار را بلد است و پاکدست و پاکدامن هست، کافی است.

نقویان با تأکید بر اینکه در حقوق شهروندی همه مساوی هستند، اظهار داشت: این همه آدم را دور کرده ایم و غربی ها روی هوا زده اند. معاون بانک مرکزی برای من گفت شخصی را رد کردیم به دلیل اینکه عکسی در خارج از کشور از او دیده بودیم. چند ماه بعد یکی از بانک های معتبر انگلیس او را جذب کرد و الان رئیس آن بانک است.

وی با اشاره به مطالبی که در خصوص دو تابعیتی بودن افراد مطرح می‌شود، تأکید کرد: اگر کسی را ندارید که کشاورزی کشور را درست کند، دو تابعیتی بیاورید. اگر کسی را ندارید که صنعت کشور را درست کند، سه تابعیتی بیاورید. اگر نمی‌توانید اقتصاد را درست کنید، پنج تابعیتی بیاورید!

حجت الاسلام نقویان در پایان گفت:عده‌ای با ناتوانی و بی‌تدبیری همه چیز را بر باد می‌دهند. امیدوارم آن روز پیش نیاید؛ ولی تاریخ به ما می‌گوید اگر اکثریتی ناراحت بود، باید حاکمان گوششان را بدهکار سخن مردم کنند. خدا به داد ما برسد و عاقبت همه ما را ختم به خیر کند.

به کانال صدای مردم در تلگرام بپیوندید
@sedayemardomdotnet

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا