گوناگون

عضو کمیسیون عمران مجلس: دولت با سیاسی کاری جلوی طرح معیشتی مجلس را گرفته است

مجتبی یوسفی بیان کرد: این وظیفه دولت است که مشکلات معیشتی مردم را برطرف کند، حال آن ها نه تنها در این راستا اقدامی نکرده بلکه با طرح مجلس نیز مخالفت کردند.

به گزارش‌ «نود اقتصادی»، مجتبی یوسفی، عضو کمیسیون عمران مجلس اظهار داشت: متأسفانه دولت با طرح تأمین کالاهای اساسی و پیشنهادات نمایندگان برای تأمین منابع مخالفت کرد، به طور مثال سخنگوی دولت درباره تأمین منابع از محل تراکنش های بانکی اعلام کرد که این اقدام موجب می شود که مردم پول‌هایشان را از بانک ها خارج کنند، نکته جالب این مسئله این است که هنوز چند روز از این اظهار نظر نگذشته که دولت و بانک مرکزی با صدور بخشنامه ای، کارمزد تراکنش های بانکی را بالا بردند.

وی بیان کرد: رویکرد دولت در مخالفت با طرح تأمین کالاهای اساسی و پیشنهادات نمایندگان برای تأمین منابع از محل تراکنش های بانکی و سپس افزایش به یکباره کارمزد تراکنش ها، سیاسی است.

عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: این وظیفه دولت است که مشکلات معیشتی مردم را برطرف کند، حال آن ها نه تنها در این راستا اقدامی نکرده بلکه با طرح مجلس نیز مخالفت کردند، از این رو به نظر من دولت باید از سیاسی کاری دست بردارد، سیاسی کاری برای مردم نان و آب نمی‌شود.

 

به کانال صدای مردم در تلگرام بپیوندید
@sedayemardomdotnet

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا