گوناگون

خبرهای کوتاه

پلوسی، بایدن را «رئیس‌جمهور منتخب» خواند، مقایسه رفتار ترامپ با احمدی نژاد ……

مایک پنس : کنار ترامپ ایستاده‌ام

مایک پنس معاون رئیس جمهور آمریکا بعد از نشست مطبوعاتی ترامپ در توییتی نوشت : من کنار ترامپ ایستاده‌ام و همه آراء قانونی باید شمرده شود.

پلوسی، بایدن را «رئیس‌جمهور منتخب» خواند

در حالی که نتیجه انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا هنوز مشخص نشده رئیس مجلس نمایندگان آمریکا از عنوان «رئیس‌جمهور منتخب» برای اشاره به سمت «جو بایدن» استفاده کرد.

مقایسه رفتار ترامپ با احمدی نژاد

کریستین امانپور، شخصیت رسانه‌ای معروف جهان در توئیتی در مورد اظهارات دیشب رئیس جمهور ترامپ نوشت: آخرین رئیس جمهوری که از قبول شمارش آرا در انتخابات امتناع ورزید، محمود احمدی نژاد در ایران در سال ۲۰۰۹ بود.

ستاد ترامپ به رسانه‌ها: نگویید بایدن بُرده، انتخابات تمام نشده

ستاد انتخاباتی دونالد ترامپ اعلام کرد انتخابات هنوز تمان نشده و حتما ترامپ پیروز خواهد شد.

ستاد ترامپ می‌گوید: «خبرهای شبکه فاکس نیوز و خبرگزاری آسوشیتدپرس درباره نزدیک شدن بایدن به پیروزی در انتخابات نادرست وغیر مسوولانه است.»
وکیل ترامپ: هزاران فرد مُرده رای داده اند …

انتقاد سناتور جمهوری‌خواه از دونالد ترامپ

میت رامنی، سناتور جمهوری‌خواه که سابقه نامزدی این حزب در انتخابات ریاست جمهوری را هم دارد از موضع دونالد ترامپ درباره تقلب در انتخابات انتقاد کرده است.

آقای رامنی گفته آقای ترامپ حق دارد که درخواست بازشماری آرا بدهد یا هر جا که شواهدی از تخلف وجود داشت به دادگاه شکایت ببرد، اما اینکه بگوید انتخابات دستکاری‌شده و فاسد بوده درست نیست.

سناتور جمهوری‌خواه گفته موضع کنونی آقای ترامپ در زیر سوال بردن انتخابات “به آزادی در اینجا و سراسر جهان ضربه می‌زند. نهادهایی را که بنیاد جمهوری هستند تضعیف می‌کند و به شکل بی پروایی هیجانات مخرب و خطرناک را دامن می‌زند.”

جان بولتون: نامزدها نباید دروغ بگویند

جان بولتون، مشاور امنیت ملی سابق دونالد ترامپ که با اختلاف و کدورت کاخ سفید را ترک کرده بود، در توییتی تلویحا از ترامپ به خاطر ادعای تقلب انتقاد کرده است.آقای بولتون نوشته “ما جمهوری‌خواهان با آزمون سنجش شخصیت مواجه هستیم. همه نامزدها اگر شواهدی دارند که ادعاهایشان را تایید می‌کند، حق دارند که دنبال راه حل قانونی مناسب برای شکایاتشان باشند. اما آنها قطعا نباید دروغ بگویند. دلیل داشت که اولین رئیس‌جمهور جمهوری‌خواه آمریکا ‘ایب درستکار’ خوانده می‌شد.”

وکیل ترامپ: هزاران فرد مُرده رای داده اند

ادعای وکیل ترامپ در ارتباط با تقلب گسترده دمکراتها: شرکت ۲۱ هزار مُرده در انتخابات آمریکا

رودی جولیانی، وکیل دونالد ترامپ با انتشار گزارشی در توییتر نوشت:

حداقل ۲۱ هزار رای در ایالت پنسیلوانیا ثبت شده که صاحبان آنها سالها پیش فوت کرده‌اند.”

۹۲۱۲ رای از رای های ثبت شده مربوط به کسانی است که در ۵ سال گذشته مرده اند.
دست کم ۱۹۹۰ رای از رای های ثبت شده مربوط به کسانی است که در ۱۰ سال گذشته مرده اند و دست کم ۱۹۷ رای از رای های ثبت شده مربوط به کسانی است که در ۲۰ سال گذشته مرده اند…

به کانال صدای مردم در تلگرام بپیوندید
@sedayemardomdotnet

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا