گوناگون

طرف‌های همکاری نظامی و تسلیحاتی با ایران، تنبیه می‌شوند

وزیر خارجه آمریکا با تکرار تهدیدهای پوشالی خود، گفت که طرف‌های همکاری نظامی و تسلیحاتی با ایران، تنبیه می‌شوند.

به گزارش ایلنا، «مایک پمپئو» وزیر خارجه آمریکا با تکرار تهدیدهای پوشالی خود، گفت که طرف‌های همکاری نظامی و تسلیحاتی با ایران، تنبیه می‌شوند.

وی با اشاره به تحریم‌های جدید ضدایرانی کشورش، گفت که فکر می‌کنم تا کنون کاملا روشن شده است که طرف‌های همکاری نظامی و تسلیحاتی با ایران، با مجازات شدیدی روبه‌رو می‌شوند.

وزارت خزانه‌داری آمریکا روز گذشته – سه‌شنبه – اتباع ایران و تایوان و چندین شرکت مستقر در ایران، سنگاپور، چین و هنگ‌کنگ را در فهرست تحریم قرار داد.

لین وزارتخانه طی بیانیه‌ای اعلام کرد که شرکت‌های آرتین صنعت تابان، دن بین‌الملل، هدا تریدینگ، ناز تکنولوژی، صنایع پروما و صنایع سولتک  شمول تحریم‌های واشنگتن قرار گرفته‌اند.

این بیانیه عنوان کرد که «محمد بنی‌هاشمی» (به‌خاطر ارتباط با شرکت دن بین‌الملل)، «چین هوا هوانگ» (به‌خاطر ارتباط با شرکت دن بین‌الملل)، «محمد سلطان‌ محمدی» (به‌خاطر ارتباط با صنایع سولتک) و «شیه می سان» (به خاطر ارتباط با شرکت دن بین‌الملل) تحت تحریم قرار گرفته‌اند.

پایگاه اینترنتی آکسیوس پیشتر گزارش داده بود که دولت فعلی آمریکا طی ۱۰ هفته‌ای که از عمر آن باقی مانده در صدد تشدید محدودیت‌ها و اعمال تحریم‌های جدید علیه ایران است.

 

به کانال صدای مردم در تلگرام بپیوندید
@sedayemardomdotnet

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا