اخبار

سناریوی فاسد در حکومت «اسلامی»

روزنامه جمهوری اسلامی امروز نوشت: در ایران، مافیای بزرگ همه تصمیمات دولت را بی اثر و خنثی می کنند. همه سیاست‌ها و برنامه‌های حکومتی را یک مشت افراد خشک مغز تدوین و ترسیم می کنند و نتیجه همین است که می بینیم. در حکومت قرون‌وسطایی رژیم ولایی، مجلس شورای اسلامی کارکردی مؤثر در جایگاه قوه مقننهٔ کشور ندارد. اکثر نمایندگان در مجلس شورای اسلامی دلالانی‌اند که با استفاده از موقعیت ویژهٔ نمایندگی مجلس مشغول واسطه‌گری و خدمت رسانی برای شبکه‌های مافیایی ثروت و قدرت هستند. آنان صرفاً عروسک‌های خیمه‌شب‌بازی ”نظام‌“اند که برای اجرای نمای مسخرهٔ دموکراسی اسلامی به روی صحنه آمده‌اند. در قوه مجریه نیز در همین راستا عمل می شود…..

روزنامه جمهوری اسلامی در ادامه می نویسد: متأسفانه ما فقط با یک مافیا مواجه نیستیم، یک کنسرسیوم مافیا به جان این کشور افتاده که مایحتاج ضروری و معیشتی مردم را احتکار می‌کند و به هر قیمت که بخواهد می‌فروشد و با استفاده از امکانات تبلیغاتی گسترده‌ای که در اختیار دارد، قیافه حق به جانب و طلبکارانه هم می‌گیرد! بی رحمی‌های این «کنسرسیوم مافیا» هم شامل داروی ضروری بیماران می‌شود، هم غذا و هم هر چیز ضروری دیگر و حتی برنامه‌های سیاسی و اقتصادی دولت.

نیروهای مترقی، بارها حکومت اسلامی  را فساد پرور، دزد سالار خوانده و گفته اند که:  قوه سه گانه در رژیم «ولایت فقیه» ویترین مافیای فاسد دینی در ایران هستند؛ خامنه‌ای تصمیم‌گیرنده نخایی است.

یک عضو مجلس شورای اسلامی نیز پیش تر به مافیای قدرت اعتراف کرد و گفته بود:‌ امروز به عنه می‌بینید تصمیم گیران در سایه در این کشور هستند. وزارتخانه‌ها را نه وزرا که مافیاهای پیرامون وزرا اداره می‌کند.

با این وجود، فقط و فقط حضور مؤثر مردم در صحنه زیر شعار صلح و عدالت و برآورده شدن خواست‌های مبرم‌ مردم میهن ما می‌تواند همچون سپری قدرتمند در صیانت از حق حاکمیت ملی در برابر “جنگ قدرت”  عمل کند و میهن ما را از دام این حاکمیت ضد مردمی دور کند.

به کانال صدای مردم در تلگرام بپیوندید

@sedayemardomdotnet

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا