دیدگاه‌ها

 رضا علیجانی: نفوذ اسرائیل تا اعماق حکومت ایران

مسئول میز اسرائیل در وزارت اطلاعات، مقام مشابه او دراطلاعات سپاه و حتی سربازجوی تیم رسیدگی کننده به این مسئله همگی جاسوس اسرائیل بوده اند!

یک راه ساده برای تکذیب ادعای اسرائیلی‌ها این است که بگویند چه کسی آن پدر و دختر را در تهران ترور کرده؟ همانطور که وقتی پذیرفتند مازیارابراهیمی‌ها کارشناسان هسته‌ای را ترور نکرده اند، بگویند پس کارچه کسی بوده!

مسئول میز اسرائیل در وزارت اطلاعات، مقام مشابه او دراطلاعات سپاه و حتی سربازجوی تیم رسیدگی کننده به این مسئله همگی جاسوس اسرائیل بوده اند!

من در دهه شصت، هفتاد و هشتاد با تیم های امنیتی مختلفی بازجویی داشته‌ام و می‌توانم شهادت بدهم که دوره به دوره از انگیزه‌های عقیدتی و سیاسی آنها کاسته شده. مثلا…

از سال ۸۸ که دست در رای ملت برده شد، شاهد شتاب در فروپاشی اخلاقی و رشد فساد اقتصادی و جاسوسی و … در بین حضرات شده‌ایم.

برخی از اعمالی که از سوی جریان افراطی ولایی رخ می‌دهد تنها با بلاهت شدید و یا با اعمال نفوذ اسرائیلی‌ها قابل توضیح است. مثل…

بسیاری از جاسوسها در سفرهای خارجی با انگیزش‌های مالی یا جنسی جذب شده اند.

افرادی با مبالغ خیلی کم نقشه کل پادگانهای سپاه در تهران یا فیلم دوربین‌های کنترل ترافیک تهران را به اسرائیلی ها فروخته‌اند!

بعضی بازجوها زیرآب همدیگر را پیش متهمان می‌زنند! برخی از حضرات شرکتهای یکدیگر را برای آمریکایی‌ها لو می‌دادند که تحریم شوند و خودشان سود بیشتری ببرند.

فعالان سیاسی یا مدنی که زیر شکنجه اعتراف به جاسوسی می کنند بعدا بلافصله آن را تکذیب می‌کنند. جاسوسان واقعی اما هم لباس خود حضرات هستند! برخی از آنها در بندهای عمومی اوین از اعمال‌شان دفاع می‌کرده‌اند.

برگرفته از فیس بوک نویسنده

 

به کانال صدای مردم در تلگرام بپیوندید
@sedayemardomdotnet

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا