گوناگون

اعتراف بە ناخلف بودن خمینی

“عیسی کلانتری” معاون حسن روحانی، در یکی از مصاحبە های تلویزیونی و در حالی کە در مورد خمینی صحبت می‌کرد او را فرزند ناخلف آمریکا خواند…..

در این مصاحبە خبرنگار از “کلانتری” می‌پرسد اگر امام زندە بود با آمریکا مذاکرە می‌کرد؟ او هم در جواب می‌گوید، “نمی‌دانم خبر ندارم… شاید به این صورت بشود بە گفتە او “حضرت امام فرزند ناخلفی” برای اونها بود. اونها پشت شاه رو خالی کردند و حضرت امام هم از این فرصت استفاده کردند!”

پایگاه خبری “جماران”، وابسته به سید “حسن خمینی” نوە خمینی ادبیات کلانتری را “منحط و مبتذل” خوانده است.

”جماران” رو بە “کلانتری” نوشتە، آیا جریان فکری نهضت اسلامی دست پرورده آمریکاست تا بگوییم چون به اندیشه آمریکا و آداب ایشان پشت کرده است، پس ناخلف بوده است.

اما “صادق کوشکی”، فعال اصولگرا با حمله به سید “حسن خمینی”، تشکیلات تحت نظارت او را جایی برای “تامین نان و گوشت بعضی‌ها” خوانده و گفته است ، تا به حال ندیده‌ایم جناب حسن آقا و موسسه تحت امرشان برای حلال بودن حقوق و مواجب هم که شده، از امام و میراث امام دفاعی کرده باشند.
***
روزنامه کیهان خواستار عزل و محاکمه رئیس سازمان حفاظت و محیط زیست شد

روزنامه کیهان وابسته به دفتر رهبر جمهوری اسلامی در مطلبى در شماره امروز خود با عنوان “ضرورت عزل و محاکمه عنصر نفوذی در مدیریت سازمان محیط زیست” نوشت که عیسی کلانتری معاون رئیس‌جمهور اخیراً در “اظهاراتی موهن، به حضرت امام جسارت کرده و نسبتی به ایشان درباره آمریکا داده که لایق خود او و برخی مدعیان اعتدال و اصلاحات است”.

کیهان در ادامه می‌نویسد “با وجود این که چند روز از انتشار ویدئوی این اظهارات موهن می‌گذرد، هنوز دولت نسبت به این هتاکی عذرخواهی نکرده و او را عزل نکرده است. ضمن این که دستگاه قضایی نیز در این باره کوتاهی کرده و حال آن که وی باید بازخواست و مؤاخذه شود”.به نوشته این روزنامه “دستگاه‌های امنیتی باید ضمن تحقیق در این باره بررسی کنند که رگ و ریشه این سخنان، به کجا برمی‌گردد و او با کدام باند ضد انقلاب در ارتباط است؟”

در ویدیویی منقطع شده از سخنان کلانتری که در فضای مجازی منتشر شده وی می‌گوید که “آمریکایی ها پشت شاه را خالی کرده اند و او را تنها گذاشته اند” و “امام خمینی از این فرصت استفاده کرد”.

به کانال صدای مردم در تلگرام بپیوندید
@sedayemardomdotnet

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا