احزاب و شخصیت‌ها

مبنای این حکم غیر قانونی که در محکومیت همگانی اش لحظه ای درنگ جایز نیست

امیدواریم پایان دادن به این رویه غیر انسانی و غیر قانونی نهادهای امنیتی و قضایی، فرای گرایش سیاسی و موارد اتهام قربانیان، از جانب همه ایرانیان آزادیخواه و مدافع عدالت و سربلندی کشور به عنوان یک مطالبه ملی پیگیری شود.

اعتراف هایی بود که با فریب “قربانی” اخذ شده بود

خبر اجرای عجولانه حکم اعدام روح الله زم موجب تاثر و تاسف بسیار شد.

مبنای این حکم غیر قانونی، غیر شفاف و مغایر موازین آیین دادرسی که در محکومیت همگانی اش لحظه ای درنگ جایز نیست؛ بستر و اعتراف هایی بود که دستگاه امنیتی به مانند موارد مشابه با فریب “قربانی” در دوران ارتباط و بازجویی از وی اخذکرده بود. فریبی که به تعبیر پدر داغدار در این مورد تا دوروز پیش از اجرای حکم ادامه داشته است.

براساس نامه امروز جناب آقای محمدعلی زم ، روح الله، پس از صدور حکم اعدام ، بازجویی مجدد می شود و در فریبکاری ای تازه، با ضبط و پخش فیلم نهاد امنیتی جدید و موازی، بدان امید که ریاست قوه قضائیه زمینه مبادله و نهایتا آزادیش را فراهم کند در مقابل وایت بورد به ایفای نقش ای می پردازد که کارگردان امنیتی طراحی کرده بود,

ضمن تسلیت به خانواده داغدار این مرحوم، امیدواریم پایان دادن به این رویه غیر انسانی و غیر قانونی نهادهای امنیتی و قضایی، فرای گرایش سیاسی و موارد اتهام قربانیان، از جانب همه ایرانیان آزادیخواه و مدافع عدالت و سربلندی کشور به عنوان یک مطالبه ملی پیگیری شود.

وسیعلم الذین ظلموا أی منقلب ینقلبون

محمود امجد
اردشیر امیرارجمند
محمد امجد
حسن فرشتیان
محمد تقی کروبی

کلمه

 

به کانال صدای مردم در تلگرام بپیوندید
@sedayemardomdotnet

 

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا