ورزشی

قراردادهای سفید امضا در ورزش فوتسال!

برخی باشگاه‌ها اقدام به بستن قرارداد تنها برای ۱۲ بازی با بازیکنان کرده اند و پرداخت مبلغ بیشتر را منوط به وضعیت آنها پس از بازی‌های گروهی کرده اند.

به گزارش ایسنا، با توجه به شیوع بیماری کرونا فصل جدید لیگ برتر فوتسال به شیوه ای جدید برگزار می‌شود. بر این اساس بازی‌ها در دو گروه ۷ تیمی برگزار خواهد شد و سه تیم اول هر گروه برای کسب عنوان قهرمانی و دو تیم انتهایی هر گروه برای بقا در لیگ برتر راهی مرحله بعد شده و به صورت گروهی با هم رقابت می‌کنند.

این اتفاق باعث شده تا چهار تیم پس از برگزاری ۱۲ بازی پرونده شان برای این فصل بسته شود. این عامل مدیران برخی باشگاه ها را به بستن قراردادی عجیب با بازیکنان روی آورده است.

این مدیران معتقدند از آنجایی که وضعیت آن‌ها برای ادامه بازی‌ها مشخص نیست تنها بابت ۱۲ بازی مرحله اول به بازیکنان خود دستمزد می دهند و در صورت رفتن به گروه شش تیمی صعوده کننده‌ها یا چهار تیمی سقوط کننده‌ها برای دستمزد بیشتر با این بازیکنان به توافق خواهند رسید.

این در حالی است که اصولا قراردادها یک فصل مسابقاتی بوده و باشگاه‌ها موظفند این مبلغ را در ازای هر چند بازی که بازیکن انجام دهد به او بدهند.

 

به کانال صدای مردم در تلگرام بپیوندید

@sedayemardomdotnet

 

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا