ویدئو

فریاد از داغ دل

خانواده‌های داغدار جان‌باختگان هواپیمای اوکراینی سرنگون شده در دادسرای نظامی تهران حاضر شدند و در مقابل دادسرا تجمع کردند…..

در جلسه‌ای که دردادسرای نظامی تهران با حضور خانواده‌های داغدار جان‌باختگان با قاضی دادسرای نظامی برگزار شد، پدر مریم ملک از جان‌باختگان هواپیمای اوکراینی، سخنرانی شجاعانه‌ای کرد و از جمله خطاب به قاضی گفت:….

«… چطور یک مشت آدم جنایتکار ممکن است در تحقیقات شرکت داشته باشند. چاقو چطور دستهٔ خودش را می‌برد! چرا فرمانده هوافضای سپاه تا جنایتکاری که به‌عنوان وزیر امور خارجه است از کار برکنار نشدند! استدعا می‌کنم همینجا دستور بدید من رو دستگیر کنند، اعدام کنند. من بعد از بچه‌ام زندگی نمیخوام هیچی نمیخوام. ما از جان گذشته‌ایم. دریغ از کمترین راستگویی، برای غارت وسایل بچه‌های ما چی کار کردین…(فیلم زیر)

گفتنی است از سرنگونی هواپیمای مسافربری و جان باختن مسافران آن، یازده ماه می‌گذرد و هنوز خانواده‌ها نتوانسته‌اند پاسخی درباره آمران و عاملان این جنایت هولناک دریافت کنند.

به گفته ناظران، حکومت ایران از همکاری درباره حقایق سرنگونی هواپیما سرباز می زند.

مقام‌های اوکراینی اعلام کردند که حکومت ایران، تا این لحظه از عمل کردن به وعده‌هایش در زمینه ارائه “اطلاعات شفاف” و پاسخ‌گویی درباره “حقیقت” ساقط شدن هواپیمای اوکراینی سر باز زده است.

 

به کانال صدای مردم در تلگرام بپیوندید
@sedayemardomdotnet

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا