گوناگون

فساد؛ آقازاده، اصول‌گرا و اصلاح‌طلب نمی‌شناسد

انتشار فیلمی از پسران ولایتی، مشاور خامنه‌ای، که در مهمانی گرگهای وال‌استریت ترکیه شرکت کرده بودند، به بحران جدیدی در درون رژیم تبدیل شده است. در این مهمانی پسران ولایتی به‌عنوان برج‌سازهایی که ۱۶۰۰ خانه ساخته‌اند، معرفی شده‌اند…..

در مقابل کیهان، فساد حکومت را متوجه دولت روحانی و برادر او کرد و نوشت: دولت (عامل) بسترسازی برای فسادهای هنگفت دهها هزار میلیارد تومانی است. پرونده تخلف حسین فریدون تا دستیار روحانی، تا رئیس صندوق توسعه ملی، معاون ارزی بانک مرکزی، رئیس خصوصی‌سازی، دختر وزیر سابق صمت و. .. همه مرتکب انواع زد و بندها (و فساد) شدند.

در همین حال، کواکبیان عضو سابق مجلس شورای اسلامی اعتراف کرد که فساد آقازادگان اصول‌گرا و اصلاح‌طلب نمی‌شناسد.

پیش تر گفته شده بود انتشار ویدئویی از حضور فرزندان ولایتی در یک مهمانی در ترکیه بازتاب وسیعی در شبکه های اجتماعی داشته است.

این مهمانی هفته گذشته در هتل شانگریلای استانبول برگزار شده است. محمد و علی اصغر ولایتی پسران علی اکبر ولایتی هم به عنوان برج ساز موفق در این مراسم حضور داشته و از آنها تقدیر می شود.

ظاهرا فردی از درون رژیم این فیلم را منتشر کرده و نوشته است: ” [همان] علی اکبر ولایتی که گفت مردم ایران مقاومت را از یمنی‌ها یاد بگیرند، به جای لباس لنگ بپوشند و نان خشک بخورند.”

به کانال صدای مردم در تلگرام بپیوندید
@sedayemardomdotnet

 

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا