ورزشی

ورزشکاران زیر بار فشار گرانی و تورم هستند!

شرایط سخت اقتصادی زندگی ورزشکاران و مربیان  رشته های گوناگون ورزشی را به شدت تحت فشار  قرار داده است.  تامین درآمد مالی مناسب و برخورداری ازحق بیمه مطالبه‌های فوری جامعه ورزشی کشوراست.

فدراسیون کشتی قادر به تامین هزینه های تست، هزینه های خورد و خوراک و سایر هزینه های جانبی نیست

رئیس کمیته ملی المپیک و هیأت اجرایی این کمیته  در خانه کشتی ابراهیم هادی، محل اردوی تیم های ملی کشتی آزاد و فرنگی حضور یافت و با ملی پوشان و اعضای کادر فنی دیدار و گفت و گو کرد.به گزارش ایسنا، در این دیدار که فضل اله باقرزاده نایب رئیس، سید عبدی افتخاری، مجید کیهانی عضو هیأت اجرایی، بهداد سلیمی قهرمان وزنه برداری جهان و المپیک و مشاور رئیس کمیته ملی المپیک، پیمان فخری رئیس مرکز نظارت بر تیم های ملی کمیته ملی المپیک نیز حضور داشتند… حدود ۹۰ نفر کشتی گیر، مربی، دکتر، ماساژور، عوامل اجرایی در اینجا قرنطینه هستند و کسانی که آزمایششان منفی بود در اردو حضور دارند و امیر محمد یزدانی را نیز مجددا آزمایش گرفتیم که آزمایش وی باز هم مثبت بود.

رئیس فدراسیون کشتی گفت ؛ برگزاری اردوها به این صورت مشکلات و هزینه های بیشتری دارد، هزینه های تست، هزینه های خورد و خوراک و سایر هزینه های جانبی به فدراسیون فشار می آورد و باید حمایت لازم از ما انجام شود… به خاطر کرونا در شرایط سختی به سر می بریم و همه زیر فشار تورم و گرانی هستند. همچنین غلامرضا محمدی تصریح کرد:فروردین ماه باید برای کسب ۳ سهمیه در کشتی آزاد و ۳ سهمیه در کشتی فرنگی بجنگیم و امیدوارم که کشتی ما با ۱۲ سهمیه به المپیک برود و انشاء اله در آنجا افتخارآفرین باشیم. امیدوارم که حمایت های لازم از کشتی بشود، چراکه شرایط سخت است و کشتی گیران و مربیان همه مشکل اقتصادی دارند و امیدوارم که این مشکلات رفع شود.

مصطفی حسین خانی به نمایندگی از آزادکاران در این دیدار گفت: برای مشکلات کشتی گیران از جمله اشتغال و بیمه آن ها کاری کنید، چراکه بعد از دوران قهرمانی دچار مشکلات خیلی بزرگی می شوند.محمدعلی گرایی نیز به نمایندگی از فرنگی کاران اظهار کرد: امیدوارم در این چند ماه که به المپیک مانده از ما حمایت لازم بشود.

ایسنا

به کانال صدای مردم در تلگرام بپیوندید

@sedayemardomdotnet

 

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا