ورزشی

مافیای ورزش یا سازمان بسیج ورزشکاران

ایمان خاموشی قهرمان تیم ملی ژیمناستیک ایران پس از تمرین در سالن آذرپی مورد ضرب و شتم قرار گرفت و جراحات جدی به او وارد شد. آیا سازمان بسیج ورزشکاران با ایجاد جو ارعاب می کوشد که برامور فدراسیون  ژیمناستیک کاملا مسلط شود؟

ملی پوش ژیمناستیک ایران:  این کار از طرف افرادی ساماندهی و از قبل برنامه ریزی شده است !

محمد آذرپی سرمربی و مدیر سابق تیم های ملی ژیمناستیک به ضرب و شتم ملی پوش ژیمناستیک ایران بعد از تمرین واکنش نشان داد.محمد آذرپی سرمربی و مدیر سابق تیم های ملی ژیمناستیک در گفتگو با ایسنا، در واکنش به  ضرب و شتم ملی‌پوش ژیمناستیک ایران بعد از تمرین اظهار کرد: هنگامی که ناجوانمردانه به یک ورزشکار ملی حمله می‌کنند مشخص نیست آینده چه بر سر ما و دیگران خواهد آمد.او با محکوم کردن ضرب و شتم “ایمان خاموشی” ملی پوش ژیمناستیک ایران، گفت: ایمان یک ورزشکار ملی و بااخلاق بوده که در این سال ها زحمات زیادی کشیده و سابقه حضور در چندین رویداد بزرگ ملی، آسیایی و جهانی را دارد که نشان از تجربیات و تلاش او در این سال ها است. حتی باتوجه به بی مهری هایی که در خصوص او صورت گرفته، ایمان حتی یک مصاحبه علیه کسی انجام نداد و به تمرینات خود پرداخت…سرمربی و مدیر سابق تیم های ملی ژیمناستیک ادامه داد: خاموشی از مدتها پیش در خصوص حضور برخی ورزشکار نماها در این سالن ابراز گلایه و نگرانی کرد که این مسئله با مدیریت سالن مطرح شد اما فایده ای نداشت. متاسفانه همان ورزشکار نماها این بلا را سر خاموشی آوردند و به وی ضربه زدند. این اتفاق در حالی افتاد که او به هیچ وجه اطلاعی از آن نداشت و در حال رفتن به منزل بود که توسط یکی از افرادی که به سالن می آمد مورد حمله واقع شد.

آذرپی که خود مربی ایمان خاموشی در ژیمناستیک بوده است، در پایان افزود: انتظار من این بوده که مسئولین فدراسیون در خصوص حراست از  قهرمانان و ملی پوشان و خانواده ژیمناستیک فکری کنند تا شاهد اینگونه اتفاقات ناگوار و نابهنجار نباشیم. امیدوارم که این اتفاق که باعث جریحه دار شدن احساسات جامعه ژیمناستیک شد، دیگر تکرار نشود.

همچنین  ایمان خاموشی نیز در یک مصاحبه  به ایسنا گفت:  پس از اتمام تمرین در سالن شهید آذرپی در لابی سالن نشسته بودم که یکی از بچه های سالن به من گفت یک فردی  جلوی در با شما کار دارد.  من جلوی در رفتم و فردی که او را هم می شناختم بلافاصله به من حمله و بعد شروع به ضرب و شتم من کرد. هنوز علت دقیق این اتفاق را نمی دانم زیرا که فرد پس از اینکه مشاهده کرد که من بر زمین افتادم از محل گریخت. واقعا جای سوال است که چرا چنین افرادی می توانند به باشگاه های قهرمانی مانند معتبر ترین سالن ژیمناستیک ایران وارد شوند؟

او افزود: احساس می کنم این کار از قبل هماهنگ شده بود. فردی که من را مورد ضرب و شتم قرار داد را می شناختم. متاسفانه سالن هیچ نگهبانی ندارد… ملی پوش ژیمناستیک ایران گفت: بسیاری افراد برای ورزش به سالن آذرپی نمی آیند و چندین سال است که ژیمناستیک را کنار گذاشته و فقط عده ای به دلیل متشنج کردن جو در سالن حضور دارند که باعث همچون دردسرهایی می شوند. او افزود: بلافاصله بعد از این درگیری با پلیس تماس گرفتم و شکایت لازم را انجام دادم. حال روحی و جسمی خوبی ندارم. حس می کنم این کار از طرف افرادی ساماندهی و از قبل برنامه ریزی شده است. امیدوارم مسئولان فدراسیون ژیمناستیک و ورزش در این زمینه پاسخگو باشند.

به کانال صدای مردم در تلگرام بپیوندید

@sedayemardomdotnet

 

 

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا