جوانان

مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان غربی: بیش از ۱۰۵ هزار دانش‌آموز در این استان هرگز در شبکه شاد ثبت نام نکردند

موضوع نظامِ آموزشی و کیفیتِ آموزش در مقطع‌های مختلف تحصیلی، ازهمان ابتدای حیات جمهوری‌اسلامی مورد توجه واپس‌گرایان قرارداشته‌است. کوشش برای ”اسلامی‌کردن“ نظام آموزشی تاکنون صدمه‌های جبران‌ناپذیری به سطح علمی و آموزشی کشور واردساخته‌است….

مهین منافی، مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان غربی گفت که بیش از ۱۰۵ هزار دانش‌آموز این استان طی سالجاری هرگز در شاد ثبت نام نکردند و به این شبکه دسترسی ندارند.

موضوع نظام آموزشی و کیفیتِ آموزش در مقطع‌های مختلف تحصیلی، ازهمان ابتدای حیات جمهوری‌اسلامی مورد توجه واپس‌گرایان قرارداشته‌است. کوشش برای ”اسلامی‌کردن“ نظام آموزشی تاکنون صدمه‌های جبران‌ناپذیری به سطح علمی و آموزشی کشور واردساخته‌است. ….

مدیر کل آموزش و پرورش آذربایجان غربی افزود که از کل ۶۲۵ هزار و ۵۵۰ دانش‌آموزی که در سال‌جاری تحصیلی در مدارس این استان ثبت نام کرده بودند،۵۲۰ هزار ۳۴۴ نفر توانستند در شاد احزار هویت شوند و این تعداد، ۴۶۴ هزار دانش‌آموز توانستند بین یک و نیم تا سه ساعت آنلاین شوند.

بنابر آمار اعلام شده از سوی این مقام آموزش و پرورش بیش از ۱۰۵ هزار دانش‌آموز که در مدارس ثبت‌نام کرده بودند به شبکه شاد دستری نداشته‌اند.

مهین منافی درباره دلیل عدم ثبت نام ۱۰۵ هزار دانش‌آموزان آذربایجان غربی در شبکه آموزش اینترنتی شاد، گفت که دانش‌آموزان غیر فعال «سخت افزار»[گوشی و تبلت] مورد نیاز برای ثبت‌نام در این شبکه را نداشتند و در مناطقی بودند که پوشش اینترنتی وجود نداشت یا در نقاط صفر مرزی قرار داشتند.

به کانال صدای مردم در تلگرام بپیوندید
@sedayemardomdotnet
Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا