اخبار

هراس رژیم از اعتراضات مردمی

 تاریخ داور نهایی است. سلطهٔ‌ غاصبانهٔ علی خامنه‌ای و نیز حاکمیت نظام جمهوری اسلامی بر این کشور” مشکلی بزرگ‌تر از ویروس کرونا است.تنها با طرد کامل رژیم ولایت فقیه از نظام سیاسی کشور می توان راه را برای تحولات بنیادین، پایدار و دموکراتیک گشود و این امر تنها با اتحاد عمل همه نیروهای مترقی و آزادی خواهی در جبهه واحدی امکان پذیر است….

روز چهار شنبە، ٨ بهمن ماه، “وحید امیریان”، معاون اجتماعی سپاه تهران، در گردهمایی بسیجی‌ها از تشکیل ۳۰۰ گروه امر به معروف و نهی از منکر برای سرکوب هر گونە اعتراضات احتمالی مردمی خبر داد.

در این گردهمایی همچنین پاسدار رژیم “حسن حسن‌زاده”، فرمانده سپاه محمد رسول اللـه درباره حدود وظایف و اختیارات این گروه‌های سرکوبگر گفت، اگر کسی به هر نحوی قدمی برای تضعیف نظام بردارد منکر، و اگر کسی در مسیر تعالی کشور و نظام اقداماتی انجام دهد در مسیر معروف قرار گرفته است.

فرمانده سپاه تاکید کردە است که مراجع قضایی موظف شده‌اند از گروه‌های امر به معروف و نهی منکر حمایت قضایی کنند.

همچنین پاسدار رژیم “وحید امیریان”، معاون اجتماعی سپاه تهدید کردە است،  اگر به آمران معروف توهینی صورت گیرد با هماهنگی‌ها و تعامل، نیروی انتظامی استان و مراجع قضایی تندترین برخورد را با اختشاشگران خواهند کرد.

رژیم ایران در طول ۴ دهە حاکمیت استبدادی خود همیشە خواستەهای مشروع مردم را با تندترین برخورد جواب دادە و هیچ وقت حاضر نبودە کە بە مطالبات حتی مرکز نشینان هم جوابی در خور دهد و همیشە اعتراضات مسالمت آمیز مردم را با گلولە و سلول‌های مخوف زندان‌های خود پاسخ دادە است.

به کانال صدای مردم در تلگرام بپیوندید
@sedayemardomdotnet

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا