گوناگون

جهنمی به نام جمهوری اسلامی

روحانی امروز با اعتراف به اوضاع بحرانی کشور و وضعیت فاجعه بار معیشتی مردم گفت: قیمت‌ها از کنترل خارج شده‌اند و مردم در تهیه مایحتاج خود در رنج هستند….

در همین حال  محمدی گلپایگانی، رئیس دفتر خامنه ای متولیان امور فرهنگی در جمهوری اسلامی از جمله روحانی را در بیان “جنایات خاندان پهلوی” به کم‌کاری متهم کرد.

محمدی گلپایگانی که این ادعا را در مراسم “بنیاد مستضعفان” مطرح ‌کرد با اشاره به اسناد همین بنیاد گفت : “اسناد فراوانی از خاندان پهلوی و اموالی که این خاندان به زور از مردم گرفتند موجود است و خیلی خوب است که بگوییم چه بودیم و چه کاری انجام دادیم .”

رئیس دفتر خامنه‌ای از مصادیق جنایت‌های خاندان پهلوی را نخست وزیری هویدا خواند و گفت : “سیزده سال یک بهایی نخست وزیر این کشور بوده است.

اظهارات این  جنایتکار در حالی است که سایت اقتصادآنلاین، در ایران نوشته: صدای شکستن استخوانهای اقتصاد ایران در تک‌تک اعدادی که این روزها منتشر می شود پنهان شده و واقعیت به قدری ترسناک و دلهره آور است که اگر نیروی پیشتاز، مردم را برای فردایی بهتر به پیکار و نبردی که به آزادی، خرمی و آبادانی منتهی خواهد شد، فرانخواند دیگر امید برای زندگی و ادامه حیات به‌ سختی قابل تصور است. سران رژیم آزمودۀ همواره فاجعه‌بار تاریخ را بازمی‌آزمایند.همان‌طور که تجربه حداقل سه دهه اخیر نشان داده است، رژیم ولایت فقیه اصلاح‌ناپذیر است و بدون حذف کامل حاکمیت ولایت فقیه، نمی‌توان به عملی شدن خواست‌های مردمی و نجات کشور از ورطۀ نابودی امیدوار بود.

به کانال صدای مردم در تلگرام بپیوندید
@sedayemardomdotnet

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا