ورزشی

انتخابات فدراسیون فوتبال؛ انتصابات به نام انتخابات!

فدراسیون فوتبال به طور رسمی از تایید ۸۱ نفر و رد صلاحیت ۱۰ نفر در انتخابات این فدراسیون خبر داده است. به علت فضای حاکم بر انتخابات با  حضور پر رنگ دلال‌ها و سرداران سپاه در فوتبال، اتفاق خاصی در این انتخابات رخ نخواهد داد.

کدام “مراجع ذی‌صلاح” بررسی صلاحیت نامزدهای انتخابات فدراسیون فوتبال را بر عهده دارند ؟

به گزارش ایسنا، فدراسیون فوتبال به طور رسمی از تایید ۸۱ نفر و رد صلاحیت ۱۰ نفر در انتخابات این فدراسیون خبر داده است. به نظر می‌رسد عده ای در فدراسیون در برابر رد صلاحیت برخی از کاندیداها مقاومت می‌کنند، افرادی که همچنان فرصت تجدیدنظرخواهی دارند و به گفته مسوول حراست فدراسیون فوتبال رد صلاحیت این نفرات ربطی به پرونده ویلموتس ندارد و افراد رد صلاحیت شده دارای پرونده‌های جاری قضایی در محاکم کیفری هستند.اخیرا تحرکاتی با هدف قانون‌شکنی از سوی برخی افراد در مجموعه فدراسیون فوتبال صورت گرفته که نتیجه آن می‌تواند برای آینده فوتبال ایران خطری بزرگ تلقی شود..فدراسیون فوتبال نوشت: به اطلاع می رساند کمیته بدوی انتخابات فدراسیون فوتبال در مرحله نخست بر اساس مستندات دریافتی از کاندیداهای محترم انتخابات فدراسیون فوتبال رسیدگی شکلی خود را به انجام رساند. در مرحله ثانوی نیز کمیته بدوی در حال رسیدگی به صلاحیت کاندیداها بر اساس پاسخ استعلام های صورت گرفته از مراجع ذی‌صلاح است…حراست فدراسیون فوتبال نیز  با تکذیب برخی شایعات درباره روند برگزاری انتخابات فدراسیون اعلام کرد پیامکی از سوی نهادهای غیرفوتبالی مبنی به رد صلاحیت به کاندیداها ارسال نشده است.

 همه می‌دانیم که انتخابات چگونه است؛ بیشتر انتصابات است

یک پیشکسوت فوتبال می‌گوید به علت فضای حاکم بر انتخابات فدراسیون فوتبال و وجود افرادی در پشت‌پرده‌، اتفاق خاصی در این انتخابات رخ نخواهد داد.محمد پنجعلی در گفت‌وگو با ایسنا، درباره نامزدهای انتخابات فدراسیون فوتبال و همینطور ورود علی کریمی به گود رقابت با مدیران شناخته شده ورزش گفت: آقای کریمی پا پیش گذاشته و امیدوارم موفق شود اما کار را سخت می‌بینم. همه می‌دانیم که انتخابات چگونه است. به نظرم بیشتر انتصابات است تا انتخابات. تا الان هم این موضوع ثابت شده است…این پیشکسوت فوتبال کشور و بازیکن سابق تیم ملی با اشاره به سهم بالای فدراسیون در انتخابات اعم از آرای هیات‌های فوتبال و مربیان و کاپیتان‌های تیم ملی گفت: استدلال و برداشت من از گذشته تاکنون همین بوده است. از قدیم همه می‌دانیم انتخابات به چه شکلی پیش می‌رود. چشمم آب نمی‌خورد در این انتخابات اتفاق خاصی بیفتد…

او در واکنش به این حضور مجدد برخی از اعضای هیات رئیسه فدراسیون در این انتخابات گفت: این افراد اگر مشکل دارند و نتوانستند در پنج سال گذشته خوب کار کنند، چرا دوباره تایید می‌شوند؟ اصلا اگر خوب هستند چرا انتخابات برگزار کنیم تا دوباره رای گیری شود. خودم هم مانده‌ام با چه رزومه و دستاوردی در انتخابات هستند. همه تیم‌های ملی و باشگاهی ما شکست می‌خورند و در آسیا صاحب جایگاه نیستیم.اگر می‌خواستند زیرساختی را اضافه کنند، در این چند سال رخ می‌داد. هیچ سخت افزاری مناسبی نداریم. همه این مسائل نشات گرفته از مشکلات مدیریتی است….

به کانال صدای مردم در تلگرام بپیوندید

@sedayemardomdotnet

 

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا