ورزشی

چه کسانی خواستار حذف وریا غفوری از عرصه فوتبال هستند؟

مدیرعامل باشگاه استقلال ازکاپیتان این تیم وریا غفوری به کمیته اخلاق شکایت کرده است. اعتراض وریا غفوری نسبت به عدم پرداخت دستمزد خود و دیگر بازیکنان خشم  مدیران رانت خوارمرتبط  با سرداران سپاه را برانگیخته است.

تجمع مردمی در حمایت از وریا غفوری

به گزارش خبرآنلاین؛ هواداران استقلال با حضور مقابل ساختمان این باشگاه، نسبت به عملکرد مدیران این تیم اعتراض کردند.استقلالی ها در هوای بارانی تهران با تجمع مقابل ساختمان باشگاه و با سر دادن شعارهایی علیه احمد مددی، خواستار استعفای مدیرعامل این باشگاه شدند. آنها همچنین ضمن تهیه بنری از وریا غفوری، با سر دادن شعارهایی به حمایت از کاپیتان تیم خود پرداختند…

همچنین به گزارش ایسنا؛ بعضی به مطالبات چهار ساله‌اش اشاره می‌کنند، این که علیرغم تعویض مدیرعامل‌ها هنوز بخشی از مطالباتش را دریافت نکرده است، بعضی می‌گویند او با محمود فکری و سبک بازی تیم به مشکل برخورده و احساس می‌کند با این رویکرد استقلال نتیجه نمی‌گیرد حتی اگر الان در صدر جدول باشد. بعضی هم گفته‌اند کسانی نمی‌خواهند وریا کاپیتان استقلال باشد. چه کسانی؟

وریا غفوری در این فصل یکی از شاخص‌ترین بازیکنان استقلال است. کسی نمی‌تواند کاپیتان وریا را به کم‌کاری متهم کند اما دیروز در دیدار مقابل نساجی چنان از کوره در رفت که از داخل زمین فریاد زد او را تعویض کنند. بعد هم راهش را کشید و رفت رختکن و چنان که می‌گویند ساکش را برداشت و رفت خانه!…شرایط کاپیتان تیم فوتبال استقلال با وجود افزایش قرارادش در هاله‌ای از ابهام قرار دارد. وریا غفوری، این روزها درگیر حاشیه‌های زیادی شده است. پس از بازی با نساجی مازندران در هفته چهاردهم رقابت‌های لیگ برتر، کاپیتان تیم فوتبال استقلال کاروان تیم را ترک کرده است. بعد از این بازی، غفوری به تمرین ریکاوری نیامد تا شائبه‌ها در خصوص این بازیکن بیشتر شود.محمود فکری سرمربی استقلال در خصوص غیبت او اظهار کرد که “سرما خورده است و به تمرینات نیامده است.” اما مساله‌ای که باعث شده وریا غفوری حاشیه‌های زیادی را در این مدت کوتاه تجربه کند… ماجرا از این قرار است که کمیته اخلاق به باشگاه استقلال در خصوص ثبت قرارداد بازیکنان استقلال که ارقام زیادی در آن درج شده بود، درخواست توضیح خواست.باشگاه استقلال در ادامه برای یکی از قراردادهای میلیاردی خود، قرارداد وریا غفوری را شرح داد و به کمیته اخلاق فرستاد. آن طور که مشخص است، قرارداد هنگامی که ثبت می‌شود برای طرفین لازم الاجرا است و نمی‌تواند در این قرارداد تغییر خاصی ایجاد شود. این مساله موجب شده حاشیه‌های زیادی علیه غفوری ایجاد شود و برخی فکر کنند که باشگاه استقلال با غفوری سر جنگ پیدا کرده است…در فضای مجازی و از طرف هواداران استقلال فضای حمایتی خاصی برای کاپیتان استقلال صورت گرفته و باید دید این جنجال به چه صورت ادامه پیدا می‌کند.

همه بازیکنان فقط  ۱۲ الی ۶۷ درصد قراردادشان را دریافت کرده اند!

به گزارش خبرگزاری فارس، احمد مددی در گفت‌وگو با سایت باشگاه استقلال، به سوالاتی پاسخ داد …او گفت ؛این نکته را باید عرض کنم که باشگاه استقلال موظف است پاسخ نامه نهادها و ارکان قضایی و نظارتی را بدهد. این یک رویه عمومی برای کلیه باشگاه‌هاست. از سوی کمیته اخلاق نامه‌ای در خصوص وریا آمده بود و از ما توضیحاتی خواسته بودند و ما هم توضیحاتی را ارائه دادیم…ما به همه بازیکنان از ۱۲ الی ۶۷ درصد قراردادشان را پرداخت کرده‌ایم. این را هم در نظر بگیرید که رقم برخی قراردادها رشد قابل توجهی داشته در حالی که درآمدهای باشگاه تا این حد افزایش نداشته است. از طرفی تنها چند بازیکن استقلال از فصل گذشته طلب دارند که به زودی به آن‌ها هم پرداختی خواهیم داشت.

وریا غفوری ؛باید مطالبه‌گر باشیم !

فرارو؛وریا غفوری طی روزهای اخیر به تیتر شماره یک رسانه ها تبدیل شده است. از درخواست برای خرید واکسن که با واکنش های مثبت و منفی همراه شد تا قهر او از استادیوم، انتشار نامه قرارداد او توسط رسانه ها و نرفتن به سر تمرین پس از دیدار روز جمعه، همه دست به دست هم داد تا کاپیتان آبی ها چند روز پر خبری را پشت سر بگذارد.او پیش از دیدار مقابل نساجی در گفتگو با همشهری صحبت هایی را مطرح کرد… او گفت ؛جا دارد یک‌بار دیگر فوت مرحوم مهرداد میناوند را به اهالی فوتبال تسلیت بگویم و از خدای بزرگ برای بازماندگان و خانواده میناوند طلب صبر کنم. واقعا تسلیت کمترین واژه‌ای است که می‌توانم به آنها بگویم. مطمئنا برایشان خیلی سخت بود که یک ورزشکار بزرگ را در ۴۵سالگی به‌خاطر یک ویروس از دست بدهند.

اگر این اتفاق چندماه پیش می‌افتاد که هنوز واکسنی وجود نداشت، همه می‌گذاشتیم به پای تقدیر و حکمت. اما الان نمی‌شود خیلی راحت از این اتفاقات گذشت چون یک‌سری از واکسن‌ها تأییدیه جهانی گرفته‌اند و سازمان بهداشت جهانی آنها را تأیید کرده است. ما باید مطالبه‌گر باشیم و از مسئولان کشورمان بخواهیم تا واکسن تأییدشده برایمان تهیه کنند. این کمترین توقع ممکن است…

 

به کانال صدای مردم در تلگرام بپیوندید

@sedayemardomdotnet

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا