فرهنگی

خبرگزاری های نظامی و امنیتی

با نزدیک شدن به فصل انتخابات و قبل از علنی شدن نزاع جناحی در قدرت رژیم ولایت فقیه و همچنین بین دو طیف ابراهیم رئیسی و محمدباقر قالیباف، فضای رسانه ای اصولگرایان زودتر از همیشه کار خودش را آغاز کرده و این روزها مشغول یارکشی خودی و غیرخودی در جبهه اصولگرایان برای انتخابات سال آینده است….

به گزارش سحام نیوز، در این بین خبرگزاری فارس -نزدیک به سپاه- رسماً به ارگان تبلیغاتی محمدباقر قالیباف، رئیس مجلس  یازدهم تبدیل شده است و سعی می کند در کنار بزرگ نمایی سفر اخیر قالیباف به روسیه، موضوع منتفی شدن ورود ابراهیم رئیسی به انتخابات را هم به واسطه برخی افراد درجه چندم اصولگرا پوشش دهد.

به عنوان مثال این خبرگزاری که از روزهای گذشته مطالب ویژه ای را به سفر قالیباف به مسکو منتشر می کند هیچ اشاره ای به سفر ابراهیم رئیسی که همزمان با سفر رئیس مجلس صورت گرفته است نداشته و این سفر را مهم ندانسته است به بطوری‌که در صفحه اول این خبرگزاری وابسته به سپاه هیچ خبری از جزئیات سفر رئیسی به عراق نیست.

اما در نقطه مقابل خبرگزاری تسنیم وابسته به حفاظت اطلاعات سپاه که به ابراهیم رئیسی گرایش دارد و به نوعی خودش را ارگان تبلیغاتی ابراهیم رئیسی معرفی کرده این سفر را به صورت کامل پوشش داده است.

گفتنی است برخی شنیده ها حاکی از این است که طی هفته های گذشته «پیام تیرانداز و محسن مهدیان» از مدیران خبرگزاری فارس دیدارهای منظمی را با محمدباقر قالیباف انجام داده اند که با توجه به عملکرد این رسانه رنگ بوی سیاسی و انتخاباتی داشته است.

به کانال صدای مردم در تلگرام بپیوندید
@sedayemardomdotnet

 

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا