گوناگون

عضو موتلفه: سعید محمد به دلیل تخلفات از قرارگاه خاتم‌الانبیا «برکنار» شده است

«حمیدرضا ترقی»، عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی حضور «سعید محمد»، فرمانده سابق قرارگاه خاتم‌الانیبا سپاه پاسداران در انتخابات را بی اهمیت تلقی کرده و گفته وی در فضای اصولگرایی اصلا مطرح نیست…..

ترقی همچنین گفته سعید محمد به دلیل تخلفاتی که داشته از فرماندهی قرارگاه خاتم‌الانبیا برکنار شده است.

عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی درباره تحرکات انتخاباتی سعید محمد گفت: «ایشان اصلا در فضای اصولگرایان مطرح نیست، فقط در فضای مجازی مطرح است و روی ایشان کار شده است.»

وی ادامه داد: «کنار رفتن ایشان از فرماندهی قرارگاه خاتم هم به دلیل انتخابات نبوده و خود ایشان هم تخلفاتی داشته که قطعا این مساله امتیازی منفی در بررسی صلاحیت ایشان خواهد بود.»

این اظهارات در حالی بیان می‌شود که پاسدار سعید محمد پیش از این در روز یکشنبه ۱۷ اسفند با انتشار متنی خطاب به فرمانده کل سپاه از سمت خود استعفا کرده بود.

سعید محمد در این متن دلیل استعفای خود را «حضور در فضای انتخاباتی» اعلام کرده و نوشته بود که نمی‌خواهد این حضور شائبه‌ای متوجه «نهاد مقدس سپاه» کند.

پیش از این نیز برخی رسانه‌های ایران بر اشاره نکردن فرمانده کل سپاه به استعفای سعید محمد در حکم صادر شده برای سرتیپ دوم پاسدار سید حسین هوشی سادات، به عنوان فرمانده جدید قرارگاه خاتم‌النبیا تاکید کرده و به همین دلیل نسبت به استعفای سعید محمد ابراز تردید کرده بودند.

تحرکات انتخاباتی نیروهای نزدیک به سپاه پاسداران و بیت رهبری در حالی شدت گرفته است که هیچ نشانه ای از تمایل مردم ایران برای شرکت در انتخابات ریاست جمهوری سال ۱۴۰۰ دیده نمی‌شود.

بر گرفته از بالاترین

به کانال صدای مردم در تلگرام بپیوندید
@sedayemardomdotnet

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا