فرهنگی

اکثر بازیگران بیکار شده‌اند

بازیگر سریــال «شهرزاد» گفت: سینمای کشور سال ناامیدکننده‌ای را سپری کرد، مشکلی که کرونا برای سینما به‌وجود آورد اتفاق غم‌انگیزی بود، اتفاقی که متاسفانه مدیریت نشد و بعداز یکسال هم هیچ راه و چاره‌ای برای آن پیدا نشده است….

 علی نصیریان اظهارکرد: این دیگر حرف تازه‌ای نیست که بگوییم سینما در دوران کرونا وضع خوبی ندارد، سینما به‌طورکامل یکسال خود را از دست داده است، راه‌های مختلفی برای این مشکلات پیشنهاد شد اما متاسفانه سینماداران و سینماگران همچنان درگیر ضرر روحی و مالی هستند.
بازیگر سریال «شهرزاد» وضعیت بازیگران پیشکسوت را ناراحت‌کننده خواند و اظهارکرد: برخی از بازیگران از گذشته تا امروز بازنشستهِ مشاغل خود بوده‌اند و گاها اگر کاری پیشنهاد نمی‌شد با همین حقوق گذران زندگی می‌کردند، اما برخی بازیگران شاغل همین حرفه هستند و حالا که یکسال کاری نبوده اکثرا بیکار شده‌اند، مشکلات بازیگران پیشکسوت به کرونا ختم نمی‌شود، این مشکلات از گذشته با بازیگران پیشکسوت بوده و امروز بیشتر هم شده است.
این بازیگر پیشکسوت سینما و تئاتر گفت: در طی سالجاری بسیاری از بازیگران با وجود شرایط خطرناک کرونا جلوی دوربین رفتند و از جان خود مایه گذاشتند، طبیعتا اگر حمایتی از آنها صورت می‌گرفت زندگی برایشان بسیار راحت‌تر می‌شد و شاید حاضر نمی‌شدند در شرایطی خطرناک جلوی دوربین بروند.
او در همین رابطه تصریح کرد: باید دید سال آینده چه اتفاقاتی برای سینما می‌افتد، متاسفانه به‌دلیل عدم برنامه‌ریزی درست ما نباید به‌دنبال ارائه راهکاری درست از سوی مسئولان فرهنگی باشیم، باید دید کرونا چه زمانی تمام می‌شود تا همه بتوانیم دوباره کار کنیم.

نصیریان با تاکید بر لزوم رعایت بهداشت و پروتکل‌های بهداشتی خاطرنشان کرد: امیدوارم که وضعیت با رعایت بهداشت و پروتکل‌های بهداشتی بهتر از قبل شود، توصیه من این است که خودمان هوای خودمان را داشته باشیم، پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کنیم تا بیش از این درگیر و اسیر بیماری کرونا نشویم.

آرمان ملی

 

به کانال صدای مردم در تلگرام بپیوندید
@sedayemardomdotnet

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا