ورزشی

درماندگی یا ترفند گریز از اجرای وعده‌های انتخاباتی رئیس جدید فدراسیون فوتبال؟

«ما با هدف خدمت به فوتبال ایران در فضای شفاف وارد شده‌ایم؛ اما آواری از مشکلات متنوع و متعدد بر سرمان ریخت.» بعد می‌گویید:«مردم ایران، همه حقیقت مرتبط با آن را می‌دانند و البته می‌دانند که ما مسبب این ویرانی نبوده‌ایم» و «انرژی و توان همه ارکان فدراسیون در چند روز اخیر صرف موردی غیرمترقبه و ظالمانه شده که باعث و بانی آن، افراد دیگری بوده‌اند»؟

آقای عزیزی‌ خادم ما بهانه‌ها را حفظیم، نه! این قرارمان نبود

علی ولی‌اللهی

نخیر آقای عزیزی‌خادم! آمدی و نسازی! اینکه شما بیانیه بدهی و از آوار مشکلاتی که مدیران فدراسیون قبلی به وجود آوردند بگویی به درد ما نمی‌خورد. در همان برنامه فوتبال برتر که یک بار به عنوان نامزد برای مناظره و بعد هم به عنوان رییس فدراسیون فوتبال حاضر شدی چند بار مجری برنامه پرسید که آیا به شرایط آگاه هستید؟ جواب دادید کاملا! گفت نروید فدراسیون بعد بگویید مشکل داریم و سخت است و پول نیست و فلان! گفتید اصلا نگران نباشید. حالا چه شد؟ کمتر از ۳ هفته است که هدایت فدراسیون را برعهده گرفتید و می‌آیید می‌نویسید:«ما با هدف خدمت به فوتبال ایران در فضای شفاف وارد شده‌ایم؛ اما آواری از مشکلات متنوع و متعدد بر سرمان ریخت.» بعد می‌گویید:«مردم ایران، همه حقیقت مرتبط با آن را می‌دانند و البته می‌دانند که ما مسبب این ویرانی نبوده‌ایم» و «انرژی و توان همه ارکان فدراسیون در چند روز اخیر صرف موردی غیرمترقبه و ظالمانه شده که باعث و بانی آن، افراد دیگری بوده‌اند»؟

رک بگویم آقای خادم!  این حرف‌ها به هیچ‌وجه خریدار ندارد. تاریخ انقضای این جور اظهارات تمام شده. آن‌قدر که در همین دولت فعلی هر مشکلی پیش آمد،گفتند «دولت قبلی» مردم گوش‌شان دیگر بدهکار نیست. شما هم خودتان را خسته نکنید. اصلا چطور ادعا می‌کنید که به یک باره با آواری از مشکلات مواجه شدید؟ مگر قبل از رفتن به فدراسیون پیگر وضعیت فوتبال نبودید؟ مگر رسانه‌ها را نمی‌خواندید؟ شما می‌گویید آوار! ما می‌نوشتیم خرابه  فدراسیون فوتبال. چطور شد که به یک باره جا  خوردید؟

آیا حالا ما باید به این فکر کنیم که شما به یک باره از داخل جعبه به صورت شانسی بیرون آمدید و رییس فدراسیون شدید؟ آیا باید  بپذیریم آن  برنامه‌ای که شما از آن دم می‌زدید بر مبنای یک سری تصورات عجیب و غریب و رویایی نوشته شده بوده؟ آیا اصلا برنامه‌ای وجود داشته؟  جناب رییس فدراسیون فوتبال شما تازه کمتر از یک ماه است که آمده‌اید به این فدراسیون و اگر قرار باشد با هر مشکلی که پیش می‌آید، بگویید ما همه کار کردیم و بعد یکی از آن «اما»های ترسناک بگذارید و در ادامه بگویید فدراسیون قبلی، مهدی تاج، مدیر فلان وقت باعث شد موفق نشویم، فکر می‌کنید کاری از پیش می‌رود؟ راستی شما حتما بهتر از ما می‌دانید که چند  نفر از همان مدیرانی که اهمال کردند و ویرانه به جا گذاشتند از یاران نزدیک شما هستند. آقای حیدر بهاروند را می‌گویم.  اصلا از ایشان پرسیدید که در یک سال سرپرستی فدراسیون فوتبال چه کار می‌کرده؟ پرسیدید وقتی بحرین و عربستان ماه‌ها قبل به دنبال میزبانی متمرکز مسابقات می‌دویدند، دغدغه نایب رییس‌تان چه بوده؟ این حرفی خیالی نیست. سرمربی تیم ملی دراگان اسکوچیچ ماه‌ها بود که می‌دانست  بحرین و عربستان در حال تدارک  دیدن چه برنامه‌ای هستند اما سرپرست فدراسیون و همکارانش نفهمیدند. چرا؟ پاسخش را شما باید به ما بگویید.

جناب آقای عزیزی‌خادم ما فقط عمل و پاسخگویی می‌خواهیم. هیچ چیزی به جز اینها حتی عذرخواهی‌های شما دردی از ما دوا نمی‌کند. ما در این چند سال آن‌قدر مار دیده‌ایم که افعی‌ها را از چند فرسخی می‌شناسیم. لطفا با ما روراست باشید و اگر تصور می‌کنید کار کردن خیلی سخت است یا قصد دارید هر روز عذرخواهی‌ کنان بگویید نشد و نمی‌شود همین الان ما را با یک خداحافظی خوشحال کنید.

اعتماد

 

به کانال صدای مردم در تلگرام بپیوندید

@sedayemardomdotnet

 

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا