فرهنگی

بیانیه کانون صنفی فرهنگیان اسلامشهر

این روزها ستارگان فرهنگ برابری و آزادیخواهی این سرزمین که باید گرامی داشته شوند ، در بند خودکامگی گرفتارآمده ، یادست و پابسته گرفتار بازی چوگان بی معرفتانند، از زندانی به زندان و محکمه به محکمه ای کشان کشان در گردش اند….

رود بر فرهنگیان شریف و مردم آزاده ی ایران

«بهاری دیگر آمده است، اما بر آن زمستان ها که گذشت نامی نیست.»

بهاری دیگر از راه رسید ، زمستان سرد در ریزش است ، دانه های تنهایی که دیروز در خاک شدند، امروز با درخشش خورشید بهاری ارمغان رویش و رهایی می دهند.
در حال و هوای بهاریم و خورشید آگاهی باردیگر در گل شیپوری امید ، گرم دمیدن است و نوید پیروزی می دهد.

این روزها ستارگان فرهنگ برابری و آزادیخواهی این سرزمین که باید گرامی داشته شوند ، در بند خودکامگی گرفتارآمده ، یادست و پابسته گرفتار بازی چوگان بی معرفتانند، از زندانی به زندان و محکمه به محکمه ای کشان کشان در گردش اند.

تورا تحمل امثال ما بباید کرد
که هیچ کس نزند بر درخت بی بر سنگ

و ما انبوه آدمیان ، در نبردی نابرابر بین حق و باطل ، به تماشای اسارت فرزندان آگاه و آزاده ی خود ایستاده ایم ، با پرسشهای بیکرانی که معلم ، نویسنده ، وکیل دادگستری، کارگر ، روزنامه نگار ، بازاری و انبوه گرسنگان جان به لب رسیده ، چگونه می توانند امنیت سرزمین خود را به خطر بیندازند؟!
جای بسی شگفتی ست،که شکنجه و آزار این فرهیختگان از کدام آبشخور بی فرهنگی سیراب می شود؟
چگونه است ، در این سرزمین، هر روز صدای نبوغ نابغه های اختلاسگر و دزد ومتجاوز به اموال و حیثیت مردم رسا تر می شود ، اماصدای انسانیت،برابری و آزادی و آزادگی مردان و زنان وطن دوست بیشتر خاموش می گردد؟!

کانون صنفی معلمان اسلامشهر زندان ، محاکمه ، بازداشت و هرگونه برخوردامنیتی با زندانیان صنفی / مدنی را محکوم نموده و دست در دست معلمان ، کارگران روزنامه نگاران ، زنان ، دانشجویان ، وکلای عدالتخواه، کسبه و سایر اقشار جامعه آماده ی هرگونه کنش اجتماعی بدون خشونت برای رهایی این عزیزان بوده و پشتیبانی خود را با آنان اعلام می نماییم .

همچنین کانون صنفی فرهنگیان اسلامشهر ، از همبندیان شجاع اسماعیل آقایان:

امیرسالار داودی (وکیل دادگستری)

بکتاش آبتین( عضو هیات دبیران کانون نویسندگان )

امیرحسین میرخلیلی، سینابهشتی

سعیداقبالی , مصطفی خسروی بابادی

به خاطر پشتیبانی از اسماعیل عبدی در این روزهای سخت ، سپاسگزاری می نماید.

کانون صنفی فرهنگیان اسلامشهر
۶ فروردین ۱۴۰۰

 

به کانال صدای مردم در تلگرام بپیوندید
@sedayemardomdotnet

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا