گوناگون

کشف پیکر بی جان آزاده نامداری مجری سابق صداوسیما بعد از ۴۸ ساعت

پیکر بی جان مجری سابق صداوسیما در منزلش کشف شده است.خبرهای ضد و نقیضی درباره درگذشت یا خودکشی آزاده نامداری، مجری سابق تلویزیون ایران منتشر شده است. برخی از روزنامه‌ها از خودکشی این مجری خبر دادند. یک منبع آگاه به خبرگزاری مهر گفته که این مجری خودکشی کرده است….

غروب شنبه ۷ فروردین (۲۷ مارس) پیکر بی‌جان آزاده نامداری، یکی از مجریان سابق صدا و سیما در منطقه سعادت آباد در غرب تهران پیدا شد. خالدی در ادامه شرح داد که مادر خانم نامداری پس از باز کردن درب خانه با جسد دخترش مواجه شده است.

مجتبی خالدی، سخنگوی اورژانس کشور گفته است ساعت ۱۸ و ۳۸ دقیقه مادر آزاده نامداری با اورژانس تهران تماس گرفته و گفته است که دو روز از او خبر ندارد و پس از آن برای اطلاع از فرزندش به خانه‌اش در غرب تهران مراجعه کرده است.

به گزارش رسانه های ایران عصر شنبه پیکر بی جان «آزاده نامداری» یکی از مجریان سابق صدا و سیمادر منطقه سعادت آباد در غرب تهران کشف شده است.

جزئیات بیشتری از دلیل درگذشت او  اعلام نشده است.

مجتبی خالدی سخنگوی اورژانس با تایید درگذشت آزاده نامداری گفت: ساعت ۱۸:۳۸ دقیقه مادر مجری سابق صدا و سیما با اورژانس تهران تماس گرفت.

مادر خانم نامداری دو روز از ایشان خبر نداشت و پس از آن برای اطلاع از فرزندش به خانه اش در غرب تهران مراجعه کرده است و پس از باز کردن درب خانه با جسد وی مواجه شده است. بر اساس بررسی انجام شده مدت ۴۸ ساعت از زمان مرگ او گذشته است.

به کانال صدای مردم در تلگرام بپیوندید
@sedayemardomdotnet

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا