گوناگون

امکان حضورمردم در انتخابات به حداقل رسیده است

یک فعال سیاسی اصلاح طلب درباره مشارکت درانتخابات پیش رو می‌گوید: جامعه، جامعه سردی است، امکان حضورش در انتخابات به حداقل رسیده است و هیچ اتفاق خاصی هم نیفتاده که جامعه دوباره گرم شود و چشم اندازی که ما می بینیم چشم انداز روشنی نیست……

به گزارش خبرآنلاین، ابراهیم اصغرزاده می‌گوید: در همه جای دنیا سیاستمداران، احزاب بر اساس قطعیت‌ها، سیاست‌ها، چیزی که می‌خواهند اجرا کنند می‌آیند با مردم حرف می‌زنند اما الان اصلا نمی‌دانیم که قرار است چه اتفاقی بیفتد، شورای نگهبان آنجا نشسته است و به راحتی می‌تواند صلاحیت تمام کاندیداهای ما را رد کند و آب از آب تکان نخورد.

وی افزود: یک فرصتی برای کشور وجود دارد برای اینکه انتخابات پیش رو را مثلا معنادار کند و بگوید که هم قانون اساسی به این انتخابات معنا می‌بخشد و هم این ظرفیت وجود دارد که گروه هایی که مشابه آن هسته سخت قدرت نمی‌اندیشند، بیایند. به نظر می‌رسد همین مسئله را هم مهندسی می‌کنند هم تحمل نمی‌کنند که یک انتخاباتی معنادار برگزار شود و باید حتما انتخابات ریاست جمهوری معطوف به یک نتیجه دولت جوان حزب اللهی باشد که از نظر آنها شک و شبهه ای هم در آن نباشد.

باید به آقای اصغرزاده گفت: جامعه سرد نشده است. در نقطهٔ جوش و آمادگی برای قیام قرار دارد. جامعه در حال غلیان است و علامت غلیان آن خروش هر روزه در کف خیابان‌ها و بایکوت نمایش انتخابات و طرد کلیت نظام ولایت فقیه است. به بن‌بست رسیدن هر دو جناح در معرفی نامزد انتخاباتی، بیانگر اعتلای شعور سیاسی مردم و روی‌آوری آنها به استراتژی تغییر نظام به‌ عنوان تنها راه‌ حل در شرایط کنونی است.

به کانال صدای مردم در تلگرام بپیوندید
@sedayemardomdotnet

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا