یادمان و رویدادها

جمعه ۱۷ اردیبهشت در گل‌زار خاوران

مقاومت خانواده‌ها و همبسته‌گی همه‌ی دادخواهان رژیم جمهوری اسلامی را وادار به عقب نشینی کرده است… اما تجربه‌ی بیش از ۳۰ سال گذشته نشان می‌دهد که رژیم از تلاش برای از بین بردن آثار جنایت ضدبشریت دست برنخواهد داشت و تنها هشیاری و واکنش به‌موقع همه‌ی دادخواهان به شکست این‌گونه تلاش‌ها خواهد انجامید.

امروز شمار قابل توجهی از اعضای خانواده‌ها در خاوران حضور داشتند و حال و هوای متفاوتی از هفته‌های پیش به چشم می‌خورد. تلاش برای وادار کردن بهاییان به دفن درگذشته‌گان آن‌ها در محل گورهای دسته جمعی اعدام‌ها و کشتار زندان‌ها فعلاً متوقف شده و چند تن از فوت شده‌گان در گورستان ویژه‌ی بهاییان به خاک سپرده شده‌اند.

مقاومت خانواده‌ها و همبسته‌گی همه‌ی دادخواهان رژیم جمهوری اسلامی را وادار به عقب نشینی کرده است. اما تجربه‌ی بیش از ۳۰ سال گذشته نشان می‌دهد که رژیم از تلاش برای از بین بردن آثار جنایت ضدبشریت دست برنخواهد داشت و تنها هشیاری و واکنش به‌موقع همه‌ی دادخواهان به شکست این‌گونه تلاش‌ها خواهد انجامید. به‌امید زمانی‌که حقیقت درباره‌ی این جنایت‌ها و جنایت‌های دیگر آشکار و به همه‌ی آن‌ها در دادگاه‌های مستقل و صالح رسیده‌گی شود و مرتکبان آن‌ها به دست عدالت سپرده شوند.

جامعه‌ی دفاع از حقوق بشر در ایران

عکس‌های امروز ۱۷ اردیبهشت از خاوران

 

 

 

به کانال صدای مردم در تلگرام بپیوندید
@sedayemardomdotnet

 

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا