گوناگون

انصراف دو نامزد سپاهی به نفع رئیسی؛ صدور جواز غیبت!

خامنه‌ای علیه رقبای رئیسی در نمایش انتخابات جواز غیبت صادر کرد!…..

به گزارش تسنیم، خامنه ای در پاسخ به این سؤال مسخره که در ایام انتخابات آیا صحبت کردن پشت سر نامزدها برای انتخاب فرد اصلح، جایز است؟ گفت: در امور مربوط به انتخابات در حد مشاوره، اشکال ندارد.

در همین حال اعلام شد که پاسدارعلیرضا افشار نامزد نمایش انتخابات مهندسی شده خامنه ای پس از دیدار با آخوند رییسی، در بیانیه‌ای به نفع او انصراف داد.

همچنین یک روز مانده به اعلام فهرست کاندیداهای سیرک انتخابات توسط شورای نگهبان، پاسدار حسین دهقان، مشاور نظامی رهبر جمهوری اسلامی هم اعلام کرد که به نفع رئیس قوه قضاییه انصراف داده است.

فقط کسانی حق اعتراض دارند که رأی بدهند!

ایلنا نوشت: سرتیپ دوم ایرج شاهوردی رئیس سابق حفاظت اطلاعات نیروی زمینی (پاسدار در لباس ارتشی) جمعه گذشته با حضور در وزارت کشور برای کاندیداتوری در سیزدهمین انتخابات ریاست جمهوری ثبت‌نام کرد. به همین علت و با هدف تشریح دیدگاه‌ها و نظراتش گفت‌وگویی با او داشتیم.

سئوال: شما می‌گویید نماینده‌های مجلس نماینده‌های مردم هستند که وارد عرصه شدند. الآن اعتقادی که وجود دارد و گفته می‌شود این است که نماینده‌ای که با شش هزار یا بیست هزار رأی وارد مجلس شده نمی‌تواند نماینده مردم یک شهر باشد.

پاسخ: کسانی که در انتخابات رأی ندادند، حق اعتراض هم ندارند. ملتی حق اعتراض دارد که رأی بدهد. همگی باید مشارکت کنند و نماینده مجلس و رئیس جمهور خود را خودشان انتخاب کنند و در این صورت حق اعتراض دارند؛ کسی که رأی نداده حق اعتراض هم ندارد و وقتی وظیفه خود را انجام نمی‌دهند نباید انتظاری داشته باشند….

وی در مورد مشکلات معیشتی مردم هم گفت: وقتی می خواهند تکلیف مرغ را روشن کنند ۱۰ جلسه در هیات دولت می‌گذارند و صدای شکستن تخم مرغ بیرون می‌آید. و وقتی هم که به سراغ تخم‌مرغ می‌روند و ۱۰ جلسه برای تخم مرغ می‌گذارند، آخرش صدای مرغ در می‌آید.

به کانال صدای مردم در تلگرام بپیوندید
@sedayemardomdotnet

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا