گوناگون

*به عشق رهبرم رأی نمیدهم…*

پس بیایید با همبستگی ملی و با ندادن رأی و تَکرار نکردن اشتباهاتی که سالهاست تَکرار میکنیم، *همه چیز را به قدرت عظیم رهبر بسپاریم*. پس اینبار رای نمیدهیم تا رهبر هرکسی که خواست مستقیم به ریاست جمهوری برگزیند تا کشورمان بهشت برین شود و ازاین به بعد اب بریزیم و روغن جمع کنیم.

*به عشق رهبرم سید علی رأی نمیدهم*، تا که ایشان هرچه خود صلاح اسلام و ایران هست انجام دهند چرا که ایشان نایب برحق امام عصر ارواحنا فداه هستند و تنها ناجی همه ما ایرانیها و حتی جهان اسلام.

*به عشق رهبرم سید علی رأی نمیدهم*، چرا که رأی من همیشه برخلاف فکر و مصلحت ایشان بوده و انتخابهای اشتباه من، ما را به این روز انداخته است.

*به عشق رهبرم سید علی رأی نمیدهم*،  چونکه هرچه پیشرفت در قدرت نظامی و علمی و اقتصادی داشتیم از اقدامات و فداکاریها و درایت رهبر عزیز و عظیم الشانمان بوده و توسط اشخاص و اطرافیانی که ایشان با درایت و از روی عقل و ارتباطات خفیه ای که با امام زمان داشته اند به ثمر رسیده.

پس بیایید با همبستگی ملی و با ندادن رأی و تَکرار نکردن اشتباهاتی که سالهاست تَکرار میکنیم، *همه چیز را به قدرت عظیم رهبر بسپاریم*.

به امید آینده ای بهتر…

مجلسمان که یکدست انقلابی و ولایی شده و بهترین گزینه مورد پسند رهبری به ریاستش منصوب شده

رییس قوه قضاییه هم که رهبری بهترین گزینه را به ریاست آن برگزیده است .

تمام اعضای تشخیص مصلحت نظام توسط رهبری انتخاب می شوند.

اعضای شورای نگهبان و مجلس خبرگان  همه توسط رهبری انتخاب شده و می شوند.

فرمانده کل قوا هم که رهبری هست و تمام فرماندهان ارتش و سپاه و پلیس و بسیج و…. مستقیما توسط رهبر انتخاب میشوند.

تنها گزینه ای که انتخاب مدیران ان صد در صد تحت امر رهبری نیست و مردم در حد ۱۵ درصد قدرت انتخاب دارند دولت و هیئت دولت هست، و فعلا همه مشکلات کشور هم به گردن همینها افتاده.

پس اینبار رای نمیدهیم تا رهبر هرکسی که خواست مستقیم به ریاست جمهوری برگزیند تا کشورمان بهشت برین شود و ازاین به بعد اب بریزیم و روغن جمع کنیم.

برگرفته از شبکه های اجتماعی

 

به کانال صدای مردم در تلگرام بپیوندید
@sedayemardomdotnet

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا