گوناگون

استقرار نیروهای بازرسی در وزارت نیرو برای بررسی دلایل قطع گسترده برق

بحران تاریکی‌ها ادامه دارد و باید منتظر خاموشی‌ها در روزهای پیشِ رو نیز باشیم. به‌جای برخوردهای پلیسی می‌بایست ‌کار کارشناسی به‌منظور توقف این بحران در نظر گرفته شود. مصرف بالای برق در مزارع استخراج رمز‌ارز سبب شده است تا میهن ما با بحران گستردۀ برق روبرو شود……

حسن درویشیان، رئیس سازمان بازرسی کل کشور، از استقرار نیروهای بازرسی در وزارت نیرو برای بررسی دلایل قطع گسترده برق خبر داد.

درویشان با اشاره به نگرانی‌ها درباره قطع سراسری برق در کشور گفت که وزارت نیرو باید افزایش مصرف را از قبل پیش‌بینی می‌کرد تا این‌طور غافلگیر نشود.

رئیس سازمان بازرسی کل کشور افزود که به دلیل حساسیت موضوع یک برنامه بازرسی فوق‌العاده در دستور کار قرار گرفته و هم‌اکنون بازرسان سازمان در وزارت نیرو مستقر شده‌اند.

درویشان اضافه کرد که نگاه سازمان بازرسی کل کشور به موضوعات کارشناسی است و به‌هیچ‌وجه پیش‌داوری نمی‌کنیم اما اگر به کوتاهی برسیم و اگر سوء جریانی رخ داده باشد حتما پیگیری می‌کنیم.

رئیس سازمان بازرسی کل کشور همچنین گفت که دستگاه‌های دیگر نیز در مورد قطع برق مسئول هستند که از آن‌ها نیز توضیح خواهیم خواست و باید مشخص شود که در این خصوص کوتاهی شده یا محذوراتی وجود داشته است.

به کانال صدای مردم در تلگرام بپیوندید
@sedayemardomdotnet

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا