گوناگون

علم‌الهدی: این انتخابات یک رفراندوم ضد نظام هست

علم الهودا، امروز از عدم مشارکت مردم در نمایش انتخابات ابراز وحشت کرد و گفت: اگر مردم در این انتخابات نیامدند این یک رفراندوم ضد نظام هست که دیگه مردم از این نظام برگشتند. این نظام عمر خودش را کرد تمام شد و دیگه مردم این نظام را قبول ندارند….

امام جمعه مشهد و نماینده ولی فقیه در استان خراسان افزود: دارند کار می‌کنند سعی می‌کنند که ما در انتخابات شرکت نکنیم مشارکت در انتخابات را کاهش بدهند چون با کاهش مشارکت در انتخابات می‌خواهند سعی کنند بر این‌که این نظام تضعیف بشه. اگر بنا شد حضور مردم از صحنه کاهش پیدا کند یا مردم دیگه دنبال نظام نیایند یعنی این برداشت دولتهای غربی و جریان استکباری این است که اگر مردم در این انتخابات نیامدند این یک رفراندوم ضد نظام هست که دیگه مردم از این نظام برگشتند.

او گفت: با عناوین مختلف اینها دارند تبلیغ می‌کنند یک‌طرف تبلیغ می‌کنند آقا این انتخابات مهندسی شده است برای این‌که مردم شرکت نکنند. کجای انتخابات مهندسی شده است؟ … وقتی مردم در انتخابات شرکت نکنند یا کم شرکت کنند و در حقیقت تبلیغ می‌کنند که دیگه این نظام عمر خودش را کرد تمام شد. از روز یکشنبه به بعد هم خواهید دید که این فعالیت‌ها بیشتر می‌شود توی فضای مجازی بیشتر خواهد شد.
در این زمینه، نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران هم با تاکید بر اینکه قهر با صندوق‌ رای راه حل مشکلات کنونی نیست گفت: انتخاب درست برای روی کار آمدن یک دولت انقلابی راهکار برون رفت از مشکلات امروز است.

حاج صادقی با بیان اینکه با یک دولت انقلابی دین گرا و ولایت پذیر مشکلات کنونی کشور برطرف خواهد شد، گفت: ما به دولتی نیاز داریم که نسبت به ولی فقیه فرمانبردار باشد و حاکمیت اصلی جامعه را متعلق به ولی فقیه بداند.

به کانال صدای مردم در تلگرام بپیوندید
@sedayemardomdotnet

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا