گوناگون

درخواست بالگرد برای مهار آتش سوزی خوزستان و کهگیلویه و بویراحمد

نماینده  بهبهان گفت: برای اطفای کامل آتش سوزی در مرز بین ۲ استان خوزستان و کهگیلویه و بویراحمد نیز درخواست اعزام بالگرد از سوی ستاد کل نیروهای مسلح را کرده ایم که با هماهنگی های لازم با فرمانده نیروهای زمینی ارتش با ما در این زمینه همکاری کنند….

محمد طلا مظلومی آبزرگه در گفت و گو با خبرنگار ایلنا درباره آتش سوزی چند روز اخیر در شهرستان بهبهان، اظهار داشت: این آتش سوزی تنها در شهرستان بهبهان در استان خوزستان نیست و در استان کهگیلویه و بویر احمد نیز اتفاق افتاده است.

وی گفت: این آتش سوزی در حوزه استان خوزستان مهار شده است و تیم های امدادی و مردم محلی با تلاش فراوان این آتش سوزی را توانستند خاموش کنند. برای اطفای کامل آتش سوزی در مرز بین ۲ استان خوزستان و کهگیلویه و بویراحمد نیز درخواست اعزام بالگرد از سوی ستاد کل نیروهای مسلح را کرده ایم که با هماهنگی های لازم با فرمانده نیروهای زمینی ارتش  با ما در این زمینه همکاری کنند.

نماینده  بهبهان در مجلس ادامه داد:   این آتش سوزی چند روز است اتفاق افتاده و میزان خسارت در بخش استان خوزستان در دست بررسی است که به زودی اعلام خواهد شد. علت این آتش سوزی عوامل انسانی اعلام شده است.

به رغم پیگیری های خبرنگار ایلنا ، هیچکدام از مسئولان استان کهگیلویه و بویر احمد حاضر به پاسخگویی در این باره  نشدند.

به کانال صدای مردم در تلگرام بپیوندید
@sedayemardomdotnet

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا