ورزشی

انتقاد بازیکنان از مدیریت باشگاه استقلال

غفوری: تنها خواسته ما امکاناتی در حد یک تیم معمولی است/ مشکل ما مدیر خاصی نیست

هافبک استقلال می‌گوید در ۹ سال اخیر چنین شرایط بدی را تجربه نکرده است.

به گزارش ایسنا، مهدی مهدی‌پور، هافبک تیم فوتبال استقلال پس از پیروزی دو بر صفر تیمش برابر پدیده در جمع خبرنگاران گفت: بازی سختی بود اما خدا را شکر توانستیم برنده باشیم.

او ادامه داد: شرایط ما خیلی سخت است و در این ۹ سال، تا حالا چنین چیزی ندیده بودم که شرایط این قدر نابه‌سامان باشد. هر روز ما بازیکنان و  کادر فنی به هم قول می‌دهیم که مقابل این مشکلات کم نیاوریم اما به هر حال روی عملکرد ما تاثیر می‌گذارد. نمی‌دانم مدیرعامل چه می‌گوید. نمی‌دانم چگونه می‌شود که با این شکل تیم را اداره کنی و اگر هم بازیکن حرفی بزند، تهدید می‌کنی که فلان می‌کنم. همه مشکل دارند. من پس از سال‌ها در خرج روزانه‌ام گیر کردم.  ما می‌خواهیم کنار هم بمانیم و مشکلات را حل کنیم اما هوادار باید بداند زیرا بازیکنان به خاطر آن‌ها به میدان می‌روند. یک سری بازیکنان اصلا نمی‌خواستند تمرین کنند. ما می‌خواهیم پشت هم بایستیم. چیز خاصی نمی‌خواهیم و یک سری امکانات معمولی که بتوانیم خوب تمرین کنیم و با سایر مدعیان بجنگیم.

فرشید اسماعیلی، هافبک استقلال پس از برتری دو بر صفر تیمش برابر پدیده گفت: این برد مبارک هواداران باشد. در این چند وقت، مشکلات زیادی داشتیم. من صحبتی با مددی دارم. آقای مددی عزیز، شما مدیرعامل باشگاه هستی‌! دشمن شما که نیستیم. ما می‌خواهیم مشکلات‌مان حل شود. زمین تمرین نداریم، یک روز غرب هستیم ویک روز شرق؛ آن وقت بازیکن کوچک‌ترین کاری که انجام می‌دهد، باید به کمیته انضباطی برود. فکر بازیکن را درگیر کردید. مرادمند ۲۵۰ میلیون ندارد چکش را پاس کند. بازیکن داریم که کفش تمرین ندارد! کفش ورزشی ندارد که تمرین کند. مجیدی حرف بازیکنان را می‌زند و مشکل دیگری ندارد. فرقی نمی‌کند چه کسی مدیر باشد، باید برای تیم کار کند. این همه پول وارد باشگاه شده‌ است، دریافتی بازیکن ۳۰ تا ۵۰ درصد است.

او ادامه داد: من به جایی رسیدم که پول برایم مهم نیست و امکانات می‌خواهم. تا ساعت ۱۱ شب برای یک سالن بدنسازی باید صبر کنیم. امکانات ربطی به بازیکن ندارد؟ فرشید اسماعیلی، ۳۷ درصد پول گرفته است اما ۶ هفته دیگر لیگ تمام می‌شود و بقیه تیم‌ها ۷۰ تا ۸۰ درصد پول گرفته‌اند. چیزی هم بگوییم، می‌گویند برو کمیته انضباطی باشگاه. من خودم خبر ندارم اما به جای من در کمیته انضباطی امضا کردند. من بارها گفتم که آن پول جزو قرارداد من نبوده و نامه آن را دارم و حتی ۹ درصد من را به خاطر آن نامه جریمه کرده‌اند. بعد مصاحبه کردند و گفته‌اند سوء تفاهم بوده و حق با فرشید بوده است؛ پس چرا ۹ درصد جریمه‌ام کردید؟

اسماعیلی افزود: من صحبتی با بازیکنان پرسپولیس دارم. کامیابی‌نیا و سیدجلال بزرگ ما هستند. من آن‌ها را به رختکن استقلال دعوت می‌کنم. شما اگر مشکلات ما را داشتید، این نتایج را نمی‌گرفتید. دم بازیکنان ما گرم و نمی‌دانم چه بگویم. ۶ سال است که با ما این کار را می‌کنند و امیدوارم درست شود. هفته قبل به مجیدی قول‌هایی دادند که امیدوارم عملی شود.

کاپیتان استقلال از شرایط و امکانات تیمش انتقاد کرد.

غفوری: تنها خواسته ما امکاناتی در حد یک تیم معمولی است/ مشکل ما مدیر خاصی نیست

وریا غفوری، بازیکن تیم فوتبال استقلال پس از برتری ۲ بر صفر تیمش برابر پدیده در جمع خبرنگاران گفت: خدا را شکر که ۳ امتیاز ارزشمند را کسب کردیم. امیدوارم در بازی‌های بعد هم برنده باشیم. متاسفانه برای من مشکلی پیش آمد که نتوانستم بازی را ادامه دهد و امیدوارم در بازی‌های بعد به تیم کمک کنم.

او ادامه داد: اقای مجیدی درباره مشکلاتی صحبت کرده که در این چند سال وجود داشته است. امکانات تیم با دیگران قابل مقایسه نیست و ما یک سری امکانات معمولی برای یک تیم حرفه‌ای می‌خواهیم. در این چند سال، مشکل داشتیم و یک دور باطل است که در حال چرخش است و با تغییر فلان مدیر و فلان هیات مدیره نیست. ما می‌گوییم مشکل تیم را حل کنید، تا در شرایط برابر با تیم‌های دیگر بجنگیم. این که یک تیم مشکل داشته باشد و بقیه بدون مشکل باشند، درست نیست. ما نمی‌گوییم مشکل قراددادهای ما است بلکه نحوه پرداخت و سایر امکانات تیم ما است؛ تیم ما یک سالن بدنسازی ندارد.

غفوری اضافه کرد: وقتی همه چیز درست باشد، ما نباید درباره امکانات حرف بزنیم اما وقتی درست نیست، چه کسی باید حرف بزند. مردم در کوچه و خیابان از ما سوال می‌پرسند. مشکل ما شخص خاصی نیست. ما فقط می‌گوییم امکاناتی در حد یک تیم معمولی به ما بدهند. امکانات نمی‌دهند و بازدهی می‌خواهند. اطراف تیم تشنج و حاشیه است و در روند تیم تاثیر می‌گذارد. چرا باید به خاطر مشکلات مدیریتی، حکم جلب مرادمند را بگیرند…

به کانال صدای مردم در تلگرام بپیوندید

@sedayemardomdotnet

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا